Jaredas Sullingeris atliko galingą dvigubą dublį
Nuotr. AFP-Scanpix
Varžovų šturmą lemiamajame ketvirtyje atlaikę Jaredo Sullingerio vedami Bostono „Celtics“ (4-3) komandos žaidėjai draugiškų rungtynių maratone įsirašė ketvirtąją pergalę.

Brando Stevenso auklėtiniai kitokio formato kontroliniame susitikime išvykoje 95:90 (17:24, 23:27, 33:14, 22:25) įveikė Bruklino „Nets“ (3-1) ekipos pasipriešinimą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Evanas Turneris pataikė tritaškį bei „Celtics“ pranašumas tapo dviženklis (75:65), bet tada aštuonis taškus paeiliui surinkę aikštės šeimininkai greitai sumažino turėtą deficitą ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (75:73).

Mačo lūžis įvyko antroje ketvirčio dalyje, kada Jaredas Sullingeris ir Marcusas Smartas smeigė po tritaškį, Marcusas Thorntonas pelnė keturis taškus iš eilės bei likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės svečiai susigrąžino šešių taškų persvarą (92:86).

Tada Jerome'as Jordanas ir Sullingeris apsikeitė taikliais baudų metimais (94:88), o „Nets“ klubo viltis pakovoti dėl pergalės sudaužė Alano Andersono klaida.

Šios rungtynės pagal NBA priimtą sprendimą vyko trumpesniu formatu – 44 minutes.

„Nets“: Jarrettas Jackas 17, Jerome'as Jordanas 17, Deronas Williamsas 16, Andrejus Kirilenka 8.

„Celtics“: Jaredas Sullingeris 21 (19 atk. kam.), Brandonas Bassas 16, Jeffas Greenas 14, Marcusas Smartas 13, Avery Bradley 12, Marcusas Thorntonas 10.