„Vermenos“ komanda iškovojo pirmąjį auksinį trofėjų
Nuotr. KKML.LT
Kauno krepšinio mėgėjų lygos organizuotos „Perkūno“ mažosios taurės finale triumfavo „Vermenos“ komanda, kuri 90:79 įveikė „Sporto manijos“ krepšininkus.

Finalo startui puikiai pasiruošusi „Sporto manija“ įgijo neįtikėtiną – septyniolikos taškų pranašumą (20:3). Visgi pamažu „Vermena“ ėmė mažinti atsilikimą ir prieš ilgąją pertrauką varžovai jau pirmavo tik simboliškai – 41:39.

Trečiajame kėlinyje tritaškiais metimais pasikliovusi „Vermena“ pirmąkart įsiveržė į priekį, tačiau visa intriga buvo nukelta š paskutinį ketvirtį, nes prieš jį ekipas skyrė tik du taškai (64:62).

Kaip parodė kėlinio eiga, lemiamiems momentams geriau pasiruošusi buvo „Vermena“. Kitaip nei varžovai, tvirtai ant kojų stovėję „Vermenos“ krepšininkai iškart susigrąžino pranašumą ir įpusėjus kėliniui įgijo 11 taškų pranašumą (80:69). Tiksint paskutinėms sekundėms „Sporto manija“ bandė gelbėtis bauduojant varžovus, bet savuosius metimus pataikęs Eimantas Aukštikalnis tvirtino „Vermenos“ pergalę.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo įspūdingą trigubą dublį atlikęs Artūras Pelšis. „Vermenos“ gynėjas sumetė nedaug – 11 taškų, tačiau atkovojo 13 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, kartą blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 pražangas, klydo dukart, surinko tris pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

Kovoje dėl bronzos medalių intrigos netrūko – permainingose rungtynėse „Kamidos“ ekipa 76:70 palaužė „Notomo“ krepšininkus.

Naudingiausiais kiekvienos komandos viso turnyro žaidėjais tapo Vytautas Vaikšnis („Notomas“), Vytautas Paulauskas („Kamida“), Deividas Rinkūnas („Sporto manija“) ir Paulius Grigaitis („Vermena“).