Kyle'as Korveris buvo vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose
Nuotr. AFP-Scanpix
Pratęsimo prireikė Atlantoje vykusiose ikisezoninėse rungtynėse tarp vietos „Hawks“ (3-4) ir Šarlotės „Hornets“ (3-4). Po papildomų 5 minučių šeimininkai nugalėjo 117:114 (24:24, 34:19, 24:34, 22:27, 13:10).

Galingai sužaidę antrąjį ketvirtį „Hawks“ prieš pertrauką pirmavo 58:43, bet jau po jos rezultatyvumu spindėjo „Hornets“ ir apkarpė varžovų persvarą iki 5 (77:82).

Ketvirtajame kėlinyje „Hornets“ nuolat alsavo varžovams į nugaras, tačiau išsiveržti į priekį nepavykdavo. Likus žaisti 15 sekundžių Cody Zelleris baudų metimais galėjo išvesti į priekį svečius, tačiau pataikė tik vieną baudą (104:104). „Hawks“ komandai užpulti nepavyko, tad teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu taškus sėkmingai rinko „Hawks“ naujokas Thabo Sefolosha. Būtent jo šaltakraujiškai realizuoti baudų metimai rungtynių pabaigoje leido iškovoti pergalę.

„Hawks“: Paulas Milsapas 21 (9/10 baudos), Kyle'as Korveris 17, Mike'as Scottas 16, Thabo Sefolosha ir Denisas Schroderis po 12, Alas Horfordas 10.

„Hornets“: Gary Nealas 21 (9 atk. kam., 7 rez. perd.),  Cody Zelleris 18 (8 atk. kam.), Kemba Walkeris 17 (8 rez. perd.), Brianas Robertsas 14, P.J. Hairstonas 11.