Anthony Davisas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 14 taškų
Nuotr. AP – Scanpix
Neutralioje arenoje Baltimorėje vykusiose ikisezoninėse rungtynėse tarp Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-2) ir Vašingtono „Wizards“ (4-3) dominavo gynyba. Nerezultatyvi kova pasibaigė „Pelicans“ pergale 88:84 (28:14, 21:15, 20:19, 19:36).

„Pelicans“ nuo pat pirmųjų minučių surakino varžovus savo gynybos gniaužtuose ir po pirmajame kėlinyje surengto spurto 13:2 pirmavo solidžiu skirtumu (28:12).

Naujojo Orleano atstovai dviženklį pranašumą nuosekliai didino ir antrajame ketvirtyje, kurio metu buvo pasiekę 24 taškų persvarą (45:21).

Sostinės atstovams „Pelicans“ vytis nesisekė ir po pertraukos. Sužaidus 3 minutes „Pelicans“ įgijo rekordinę persvarą (60:31) ir tik tada „Wizards“ atsakė spurtu 9:0.

Vis tik prieš ketvirtąjį kėlinį „pelikanai“ ir toliau džiaugėsi dideliu pranašumu (69:48). Vašingtono ekipa blykstelėjo puolime ketvirtajame kėlinyje, per kurį pelnė 36 taškus. Jiems buvo pavykę atkurti intrigą, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę varžovai iškovojo pergalę.

„Pelicans“: Anthony Davisas 14, Ryanas Andersonas 11 (8 atk. kam.), Austinas Riversas ir Tyreke'as Evansas po 10, Omeras Ašikas 9 (11 atk. kam.).

„Wizards“: Kevinas Seraphinas 14, Garrettas Temple'as 13, Otto Porteris 12.

Nu jo
Kowno zeulgereu tai butu pacios rezultatyviausios rungtynes per paskutinius 20metu