Keturi Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkai pelnė daugiau taškų nei visa Pirėjo „Olympiakos“ komanda ir privertė graikų klubą pralaimėti pirmą kartą šį sezoną savo aikštėje. Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse „Efes Pilsen“ išvykoje 91:72 (16:17, 20:11, 31:12, 24:32) nugalėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Į pergalę Stambulo komandą vedė Drew Nicholasas, Marcusas Haislipas, Horace‘as Jenkinsas bei Ermalis Kuqo. Šie keturi krepšininkai pelnė 75 taškus – daugiau nei visa „Olympiakos“ ekipa.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Olympiakos“ pirmavo 17:14, tačiau „Efes Pilsen“ pelnė 10 taškų be atsako ir įpusėjus antrajam ketvirčiui buvo priekyje 24:17. Per trečiąjį kėlinį Turkijos komanda pelnė 31 tašką ir pasiekė triuškinančią 27 taškų persvarą, kurią graikams sumažinti pavyko tik per paskutinį kėlinį.

„Olympiakos“: Henry Domercantas 15 taškų, Alexas Ackeris (7 atk. kam.), Panagiotis Vasilopoulos ir Ioannis Bourousis po 12, Jamesas Pennas 11.

„Efes Pilsen“: Drew Nicholasas 24 (5/7 tritaškių), Marcusas Haislipas 22 (7 atk. kam., 6 blk.), Horace’as Jenkinsas 18, Ermalis Kuqo 11.

Stambulo krepšininkams tai buvo septintoji pergalė per 12 rungtynių. „Efes Pilsen“ žengia ketvirti, tuo tarpu „Olympiakos“ užima antrąją vietą. Per 12 mačų graikai patyrė trečiąją nesėkmę ir pirmąją namie. Iki šiol „Olympiakos“ laimėjo visas penkerias namie žaistas rungtynes.

olympiakosui tai „sekasi“ su efesu zaist. pirmose tie per ketvirta kelinuka 8 ar daugiau trajaku susveite ir laimejo, db keturiese istempe rungtynes