LKL papiktino sostinės komandos gerbėjų veiksmai
LKL papiktino sostinės komandos gerbėjų veiksmai
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
BEKO-LKL čempionato rungtynėse, kurios vyko sekmadienį „Siemens“ arenoje (Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kauno „Žalgiris“), šeimininkų sirgaliai arenoje degino fakelus, iškėlė varžovus įžeidžiantį plakatą, taip pažeisdami BEKO-LKL 2014-2015 metų čempionato nuostatų 31.48 straipsnį.

Už aukščiau minimo nuostatų straipsnio pažeidimą pagal BEKO-LKL 2014-2015 metų čempionato nuostatų 29.6 straipsnį, VŠĮ „Krepšinio rytas“ skiriamas griežtas įspėjimas.

Pasikartojus minėtam pažeidimui kitose BEKO-LKL čempionato rungtynėse, pagal nuostatų 31.48 straipsnį klubui gresia bauda nuo 1000 iki 5000 litų.

Lyga netoleruoja ir ateityje netoleruos panašių incidentų, kurie keltų pavojų arenose esantiems sirgaliams, žeistų priešininkų komandą ar jos sirgalius.


Rodyti komentarus
1 2 3  »
2014-10-22 13:01
ereliams
ateikit iki tribunos - pasakykit i akis. kazkaip nei vieno jau daug metu neesu sutikes klaviaturos virtuozo, kuris cia taip drasiai lieja savo jega ir drasa. Ateik prie tribunos ir atsakyk uz zodzius, kuriuos cia primaigei... ir kaip visada, atsakanciu uz zodzius neatsiras :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-22 00:10
GB21Žalgiris nekelia jokių įžeidžiančių plakatų su keiksmažodžiais ar dar kuom, taip būna pašiepiantys plakatai bet ne žeidžiantys kitus klubus ar žaidėjus, kaip preitais metais su Real rudžiui kai iškėlė, o ryto fanai rungtyniu metu visokius dūmus leidžia ir trukdo kitiem matyt taigi viskas teisinga.


cia komentaras, kai matau pasauli per zalius akinius :D
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 23:26
edit: 4 sakiniuose
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 23:24
vaidasz00TO VAIDASZ00DEBILE, JEI JAU APIE LIETUVIŠKAS RAIDES UŽSIMINEI, PAMĖGINSIU IŠTAISYTI TAVO KOMENTARĄ KAŽKIEK..vaidasz00 (0)Pirmiausia įsivesk lietuviškas raidęs (KLAIDA, RAIDES, O NE RAIDĘS) į kompiuterį nes neiną (KLAIDA NR.2, NEINA, O NE NEINĄ) suprasti ką rašai, nebent lenkas esi. Visų pirmą (KLAIDA NR.3 VĖLGI, NOSINĖS NEREIKIA) Žalgirio komandos administracija nieko bendro neorgazinuoja su fanais... Nei jokių laikrasčių iškėlimo nei ko kito, čia jau išgalvotas tavo prikolas. Visų antrą (KLAIDA NR,4)jai Žalgirio fanai numetė fakela iš antro aukšto taip pat kaip ir ryto fanai turėjo būti nubausti ( ryto fanai Kaune numetė ).4 KLAIDOS, KURIŲ NEDARO ANTROKAI... NEKALBU, KAD APIE SKYRYBOS ŽENKLUS TU NESI GIRDĖJĘS, TAIGI ARBA ESI DEBILAVOTAS MAŽVAIKIS, ARBA PATS ESI ŠUDLENKIS.Ačiū kad pataisiai :D Supranti jai lietuvių kalba prastai sekasi tai nereiškia kad žmogus turi būti mažvaikis :) Taip pykstuos su lietuvių kalba ir darau klaidų, bet dėl to nesiteisinu, plius jai esu Žalgirio fanas tai tikrai ne lenkas :D Kaune lenkų jai ir rastum tai turbūt stebūklas būtų.


Čia dar daugiau klaidų yra, pridedu pataisymą:

Pirmiausia įsivesk lietuviškas raidęs (KLAIDA, RAIDES, O NE RAIDĘS) į kompiuterį (KLAIDA NR.2, REKALINGAS KABLELIS PRIEŠ "NES") nes neiną (KLAIDA NR.3, NEINA, O NE NEINĄ) suprasti ką rašai, nebent lenkas esi. Visų pirmą (KLAIDA NR.4 VĖLGI, NOSINĖS NEREIKIA) Žalgirio komandos administracija nieko bendro neorgazinuoja (KLAIDA NR.5 RAŠOSI "NEORGANIZUOJA", O NE "NEORGAZINUOJA") su fanais... Nei jokių laikrasčių iškėlimo (KLAIDA NR.6 PRALEISTAS KABLELIS) nei ko kito, (KLAIDA NR. 7 ČIA VIETOJ KABLELIO TURI BŪTI BRŪKŠNYS) čia jau išgalvotas tavo prikolas. Visų antrą (KLAIDA NR,8)jai (KLAIDA NR.9 RAŠOSI "JEI", O NE "JAI") Žalgirio fanai numetė fakela (KLAIDA NR. 10 "FAKELĄ", O NE "FAKELA") iš antro aukšto taip pat kaip ir ryto fanai (KLAIDA NR. 11 PRALEISTAS KABLELIS) turėjo būti nubausti ( ryto fanai Kaune numetė ).

11 klaidų 3 sakiniuose.

Tad jei esi toks apgailėtinas, geriau kitų nevadink lenkais ir nesišaipyk, nes jie ir tai geriau už tave moka lietuvių kalbą. Susimovei. Sėsk, 2.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 22:21
to apsimyzo
drebet galima nebent juokiantis, kai jau labai labai juokinga butu ir zmogus net kratosi is juoko, o paziurejus i narkomanu palikuonius b tribunoj, pardziuvusius piemenukus arba protiskai atsilikusi viena kita suaugusi, tai nu ko realiai drebet? nesu prie jokiu ultru, bet kiek mates esu, tai pastoviai uzsiraunat narkomaneliai raudoni, ir pastoviai begat gave malku. ten is jusu bet kuri 1x1 galima det uzsimerkus, atsimerkus kokius 4-6 nunest nera bedu. taigi realiai drebet turit jus, kad kokie 4-5 pasportave bachurai nesugalvotu ateit isdauzyt jusu pediku tribunos :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 22:17
TO VAIDAS00
TAI KOKIO VELNIO KAZKAM PRIKAISAI LIETUVISKA KLAVIATURA? TAVO RASLIAVA PASKAICIUS ATRODO, KAD RASO 7-9 METU VAIKAS. PRIPAZINK, KIEK METUKU TURI? SUAUGES ZMOGUS TOKIU KLAIDU NEDARYTU, O JEI DARYTU, TAI KITIEM NEPRIEKAISTAUTU DEL LT KLAVOS. KEISTA, JEI TU ISTIKRUJU ESI LIETUVIS IR TURI BENT KOKI 15 METU, TADA LABAI LIUDNA, KALTI GREICIAUSIAI TEVAI, KAD NEVERTE MOKINTIS, NES ZMOGAU NESUPYK, BET TU VISISKAS BERASTIS.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2014-10-21 22:05
TO VAIDASZ00DEBILE, JEI JAU APIE LIETUVIŠKAS RAIDES UŽSIMINEI, PAMĖGINSIU IŠTAISYTI TAVO KOMENTARĄ KAŽKIEK..vaidasz00 (0)Pirmiausia įsivesk lietuviškas raidęs (KLAIDA, RAIDES, O NE RAIDĘS) į kompiuterį nes neiną (KLAIDA NR.2, NEINA, O NE NEINĄ) suprasti ką rašai, nebent lenkas esi. Visų pirmą (KLAIDA NR.3 VĖLGI, NOSINĖS NEREIKIA) Žalgirio komandos administracija nieko bendro neorgazinuoja su fanais... Nei jokių laikrasčių iškėlimo nei ko kito, čia jau išgalvotas tavo prikolas. Visų antrą (KLAIDA NR,4)jai Žalgirio fanai numetė fakela iš antro aukšto taip pat kaip ir ryto fanai turėjo būti nubausti ( ryto fanai Kaune numetė ).4 KLAIDOS, KURIŲ NEDARO ANTROKAI... NEKALBU, KAD APIE SKYRYBOS ŽENKLUS TU NESI GIRDĖJĘS, TAIGI ARBA ESI DEBILAVOTAS MAŽVAIKIS, ARBA PATS ESI ŠUDLENKIS.


Ačiū kad pataisiai :D Supranti jai lietuvių kalba prastai sekasi tai nereiškia kad žmogus turi būti mažvaikis :) Taip pykstuos su lietuvių kalba ir darau klaidų, bet dėl to nesiteisinu, plius jai esu Žalgirio fanas tai tikrai ne lenkas :D Kaune lenkų jai ir rastum tai turbūt stebūklas būtų.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2014-10-21 21:40
Narkomanu vaikai. ZEMA.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 21:37
djgaffer to apsimyzo
Drebėt nuo ko-nuo jūsų pusnuogių debilų?:-):-)Nejuokink pacanas.Aplankykit,ir bus taip,kaip visada-gausit į šiknas ir bėgsit pas mamytes žliumbdami.Atsirado bl gąsdintojas.:-)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 21:29
apsimyzo
visi kawianski...labai isizeide matai. To ir buvo siekiama. Lopai jus - niekas, kartoju - NIEKAS neuzdraus rytfaniams parodyt kawianskiem savo vietos. Drebekit, nes greitai...oi greitai mes jus aplankysim! ir taip bus su visais, kas ne su mumis.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 21:27
TO VAIDASZ00
DEBILE, JEI JAU APIE LIETUVIŠKAS RAIDES UŽSIMINEI, PAMĖGINSIU IŠTAISYTI TAVO KOMENTARĄ KAŽKIEK..

vaidasz00 (0)

Pirmiausia įsivesk lietuviškas raidęs (KLAIDA, RAIDES, O NE RAIDĘS) į kompiuterį nes neiną (KLAIDA NR.2, NEINA, O NE NEINĄ) suprasti ką rašai, nebent lenkas esi. Visų pirmą (KLAIDA NR.3 VĖLGI, NOSINĖS NEREIKIA) Žalgirio komandos administracija nieko bendro neorgazinuoja su fanais... Nei jokių laikrasčių iškėlimo nei ko kito, čia jau išgalvotas tavo prikolas. Visų antrą (KLAIDA NR,4)jai Žalgirio fanai numetė fakela iš antro aukšto taip pat kaip ir ryto fanai turėjo būti nubausti ( ryto fanai Kaune numetė ).

4 KLAIDOS, KURIŲ NEDARO ANTROKAI... NEKALBU, KAD APIE SKYRYBOS ŽENKLUS TU NESI GIRDĖJĘS, TAIGI ARBA ESI DEBILAVOTAS MAŽVAIKIS, ARBA PATS ESI ŠUDLENKIS.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 20:48
Anonimas
Eikit jūs LKL..baust reikia, o ne įspėti...Nulis motyvacijos tas įspėjimas..jie vėl taip pat elgsis..
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 19:45
kritika
Vaidas00 - as uz Zalgiri ir palaikau tavo nuomone, nu bet jau tavo rasyba tai man kelia SIAUBA, tu net elementaraus sakinio nemoki parasyt, nepadares begales klaidu, taip kad apie lietuviskas raides tau reiktu patyleti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 19:11
@ GB21
"Žalgiris nekelia jokių įžeidžiančių plakatų su keiksmažodžiais". TIKRAI?

Čia tau priminimas kaip GWB Rygoj žaidžiant prieš VEF iškėlė tokį šlykštų plakatą savo pačių treneriui A.Tričunovičiui, kuris anksčiau treniravo LR.

--------------------->

http://bit.ly/1ny0Enl
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 19:03
Vakaru 6
O man tie berniokai visai nieko.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 18:27
Žalgiris nekelia jokių įžeidžiančių plakatų su keiksmažodžiais ar dar kuom, taip būna pašiepiantys plakatai bet ne žeidžiantys kitus klubus ar žaidėjus, kaip preitais metais su Real rudžiui kai iškėlė, o ryto fanai rungtyniu metu visokius dūmus leidžia ir trukdo kitiem matyt taigi viskas teisinga.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2014-10-21 18:18
Anonimas
Laikrastis ne pries real buvo per pristatyma? Po to kai rudy ir reyesas apsimyzo? Taip parode, kad jie niekam neidomus. Tai jau gali nepradet. Abieju fanu tribunose nenormalus sedi, sutinku, bet ryto atrodo kaip bezdziones, narkomanai arba prievartautojau

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 17:46
djgaffer
O tai bl bauda-įspėjimas.Kažkokie nuogi debilai kelia įžeidžiančius plakatus,rėkia keiksmažodžius,sprogdina petardas,o jiem tik jobanas įspėjimas?!Viską juk vaikai,šeimos mato,turi žiūrėti į pusnuogius urodus,uostyti petardų dūmus ir t.t.,bet tiem tipo ultrom tik įspėjimas...Kaip visada,LKF parodė savo lygį-ten sėdi visiški bekiaušiai!Tada lieka tik laukt,kol kažkas kažką užmuš.Gal tada LKF kažko imsis.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2014-10-21 17:35
Vieni skanduoja "žalia kurva", iškelia užrašą "Kaune elitinės tik kurvos", kiti atsako "šūdą raudoną", "rytas čiulpia", "rūrinam mes rytą"... Po to gan dažnai sugalvoja pasimušt vieni su kitais... Čia jau toks jų būdas ir nelabai ką pakeisi. Svarbiausia, kad nesukeltų kažkokio rimtesnio pavojaus niekuo dėtiems žmonėms :) O šiaip jų skanduotės ir vaizdinis palaikymas daug labiau patinka, nei būgno daužymas ir dviejų tų pačių žodžių skandavimas visas rungtynes :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2014-10-21 17:33
https://www.youtube.com/watch?v=FIJpixm7...

Va čia Ultros, o ryto vaikai kur 50 snukių stovi išsirengia iš šūkauja net nepanašus į ultrus.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 47

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas