Marijampolietis nepaliko jokių vilčių šiaulietėms
Nuotr. Sūduva
Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės iškovojo trečią pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate.

Suvalkijos sostinės krepšininkės namuose 106:39 (39:6, 20:8, 32:11, 15:14) sutriuškino „Šiaulių-Universiteto“ komandą.

LMKL vicečempionės  nuo pat rungtynių pradžios įrodinėjo savo pranašumą. Mačo baigtį tarsi nulėmė jau pirmosios minutės, per kurias šeimininkės pelnė keturiolika taškų be jokio atsako (14:0).

Vos įpusėjus kėliniui po Sabinos Dukatės tritaškio „Sūduvos“ persvara buvo triuškinanti – 28:4. Šiaulių komanda niekaip nesugebėjo pralaužti marijampoliečių gynybos ir po pirmojo kėlinio jų pranašumas buvo daugiau nei akivaizdus – 39:6.

Viešnioms iš Šiaulių nieko gero nežadėjo ir antrasis ketvirtis. Rungtynėse sužaidus vos 13 minučių, „Sūduvos“ persvara ir toliau didėjo (49:6).

Po kelių minučių Šiaulių klubo gynėja Silvija Kuodienė pataikė du tolimus metimus iš eilės, taip kiek sušvelnindama skirtumą – 52:14. Vis tik šiaulietėms nepavyko daugiau sumažinti turimo deficito ir komandos ilsėtis išėjo jas skiriant 59:14.

Šeimininkės nemažino apsukų ir po pertraukos, o antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 10:0, kurį netrukus taikliu tritaškiu nutraukė Kuodienė (69:19).

Rungtynių pabaiga staigmenų nepateikė ir Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės rungtynes laimėjo triuškinančiu rezultatu – 106:39.

„Sūduva“: Sabina Dukate 22, Santa Okockytė 15, Dovilė Saurazaitė ir Sandra Baliutavičiūtė po 14, Ela Briedytė 11, Rita Milieškienė 10.

„Šiauliai-Universitetas“: Silvija Kuodienė 21, Viktorija Juodeikytė 8.