Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Vienintelė iki šiol be kluptelėjimų žengusi ekipa, Atėnų „Panathinaikos“, išvykoje 61:67 (18:15, 12:19, 16:12, 15:21) nusileido Malagos „Unicaja“ komandai ir pralaimėjo pirmąkart po 11 pergalių.

Po Dimitrio Diamantidžio tritaškio 38-ąją mačo minutę rezultatas buvo 56:56, tačiau į penkis Berni Rodriguezo taškus „Panathinaikos“ atsakė tik 2 ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 61:58.

Kitoje atakoje Diamantidis prametė iš dviejų taškų zonos, o Danielis Santiago pelnė 2 taškus. Po to, kai „Panathinaikos“ suklydo, Rodriguezas pelnė dar du taškus ir skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų – 65:58. Svečiai nebesugebėjo panaikinti tokios persvaros.

34 minutes „Panathinaikos“ gretose rungtyniavęs Ramūnas Šiškauskas per 34 minutes pelnė 7 taškus (3/9 dvit., 0/3 trit., 1/4 baudų), perėmė net 6 kamuolius, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart prasižengė.

Jo komandos draugas Robertas Javtokas per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), blokavo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Unicaja“: Danielis Santiago 20 taškų, Berni Rodriguezas ir Carlosas Jimenezas po 10.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 12, Demos Dikoudis 10, Tony Delkas 8.