Kobe Bryantas – „Lakers“ legenda, su kuria niekas nenori žaisti
Kobe Bryantas – „Lakers“ legenda, su kuria niekas nenori žaisti
Nuotr. AFP – Scanpix
Kobe Bryantas yra sunkiausiai dirbantis NBA krepšininkas, viena didžiausių paskutinių dviejų dešimtmečių NBA žvaigždžių ir ryškiausias visų laikų Los Andželo „Lakers“ krepšininkas.

Jis taip pat yra priežastis, kodėl „Lakers“ ekipoje nenori žaisti jokie garsesni krepšininkai. Tokią sensacingą žinią skleidžia tinklalapio „ESPN.com“ straipsnis apie Bryanto įtaką „Lakers“ komplektacijai.

Straipsnyje pateikiami pavyzdžiai, kaip garsiausi NBA krepšininkai atsisakė žaisti su Bryantu ir „Lakers“ šią vasarą nesugebėjo prisivilioti nė vieno solidaus krepšininko.

Pirmiausia pateikiamas Ramono Sessionso pavyzdys. 2012 metų vasarą buvo manoma, kad Sessionsas pratęs sutartį su „Lakers“ ir šioje komandoje jam bus numatyta starto penketo žaidėjo vieta. Vietoje to Sessionsas pasirašė sutartį su Šarlotės „Bobcats“, kur užėmė tik atsarginio įžaidėjo poziciją.

Krepšininkas tada nepaaiškino savo sprendimo priežasčių, tačiau užsiminė, kad žaidimas su Bryantu buvo „neabejotinai kitoks“.

„Kobe yra lyg akmuo tavo kieme, – cituojamas agentas, kurio klientas žaidė „Lakers“ komandoje. – Per jį negali švariai nupjauti žolės, turi apipjauti aplinkui.“

Kitas agentas, kurio pavardė taip pat neskelbiama, paklaustas, ar Bryantas atbaido laisvuosius agentus, atsakė: „Aišku. Argi tai nėra akivaizdu?“

„Turiu daug klientų, gerų krepšininkų, kurie paskutinius penkerius metus nenorėjo žaisti su Bryantu, – sako kitas agentas. – Jiems atrodo, kad Kobes komandos draugai tampa atpirkimo ožiais žiniasklaidoje. Bet kuris, kas meta iššūkį Bryanto matomumui, tampa tuo, į kurį sminga visos žiniasklaidos adatos. Taip nutiko netgi Shaqui.“

Primenama, kad Bryantas 2003 metais Shaquille'ą O'Nealą – tuometinį MVP kandidatą ir čempioną – pavadino „storu ir ne formoje“.

Po 10 metų, 2013 metais „Lakers“ bandė išsaugoti komandoje kitą vidurio puolėją – Dwightą Howardą. Buvo sutarta, kad visi į pokalbį su Howardu ateis apsirengę formaliai. Steve'as Nashas, „Lakers“ įžaidėjas, šį prašymą išgirdo. Bryantas – ne. Jis atėjo apsirengęs sportiniais šortais, marškinėliais ir pasidabinęs aukso grandine.

Vienu metu per pokalbį Bryantas pradėjo auklėti Howardą, kad šis nemokąs laimėti. Anot pranešimo, Bryanto paskaita lėmė, kad Howardas nepasiliko „Lakers“ komandoje.

„Tai nebuvo lengvas susitikimas“, – vėliau pripažino ir „Lakers“ generalinis vadybininkas Mitchas Kupchakas.

Prisimenama ir istorija, kaip Bryantas atsisakė pasikalbėti su Nashu 2012 metų vasarą. Tada „Lakers“ viliojo įžaidėją atvykti į Los Andželą ir Nashas paprašė pokalbio su Bryantu, kad su juo aptartų galimo žaidimo detales. Bryantas atsisakė paskambinti pats sakydamas, kad tai turėtų padaryti Nashas.

„Problema tame, kad Bryantas nebėra toks geras, koks galvoja esąs, – cituojamas neįvardintas žmogus iš „Lakers“ organizacijos. – Jis nebėra toks naudingas, kaip mano. Jeigu jis turėtų kitas savybes kaip LeBronas arba jo asmenybė būtų kiek kitokia, pritraukti ir išlaikyti talentus būtų kur kas lengviau.“

Šią vasarą „Lakers“ bandė prisivilioti LeBroną Jamesą, Carmelo Anthony arba Chrisą Boshą, tačiau visus nesėkmingai. Jameso agentas net nesutiko susitikti, Anthony atvyko į Los Andželą, o pokalbyje turėjo dalyvauti ir Bryantas, tačiau pavėlavo jo lėktuvas, skrendantis iš Europos. Boshas nusprendė likti Majamyje.

Bryantas su „Lakers“ turi sutartį šiam ir kitam sezonui ir žaidėjo bei klubo partnerystė įvardijama tarsi „santuoka iš reikalo“.

„Garsūs krepšininkai nenori žaisti su Kobe, todėl Jimmy Busas („Lakers“ vadovas) tiesiog laukia, kada Bryantas baigs karjerą“, – sakė neįvardijamas „Lakers“ organizacijos narys.

Pats Bryantas atsisakė kalbėti „ESPN.com“ straipsniui.


Rodyti komentarus
1 2 3  »
2014-10-24 18:58
mode24
kad tas bryantas grynas savanaudis pats meta o ant kitu pyksta
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 20:22
Deja bet gryna tiesa šis straipsnis

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 18:48
LeadMan patinka visi mazvaikiai varantys ant Kobe, totalus looser nieko neismanantys apie NBA, apie krepsini ir aplamai apie zmones.As daug kartu girdejau vienokius arba kitokius atsiliepimus krepsininku apie kobe. Visi jie totaliu id.... tu kaip ir daugelis komentatorius. "jis nenorejo su manim bendrauti" verkia vienas, kai pasako kokia tema norejo kalbeti, tai totalus id...tas is kaimo kuris zino vienintelia tema kuris apie bambalini alu. Kitas "jis ant manes blogai pasisake zinesklaidoje" jei tau moka milijonus, o tu tik atzaidi 70% ir net nezadi pasitreniruoti ir tempi komanda zemyn, tai ko tikiesi is 110% atsidavusiam krepsiniui zmogaus, taip Shakas jei butu atsidaves taip krepsiniui kaip Kobe, o ne vakareliams ir t.t. butu neabejotinai visu laiku geriausias krepsininkas, bet tapo tik kobes pajuokos objektu...Ir pabaigai su Kobe tikrai tikiu noretu zaisti tokie krepsininkai kaip Macijauskas, Petrovicius ir t.t. kurie irgi save atiduodavo visa krepsiniui, tokie kaip Jasikevicius butu praspirti pacio kobes.


Nebesvaik tu krc... atsidavėli... Darbą turi pasidaryt taip, kad tau būtų linksma o ne eit ir art... Shaq tai mokėjo ir moka. Kobes už atsidavimą krepšiniui ir kaip žaidėjui tikrai neturiu nei žodžio ir neteisiu, jis didžiausias pavyzdys kaip reikia atsiduoti krepšiniui norint būti geriausiu. Bet su tuo savo prikaišiojimu visiem tai apgailėtinas jis.. svarbiausia tai, kad kitus kritikuot mėgsta bet sau kritikos prisiimt nesugeba... Jei jau taip mėgsti varyt ant kitų tai tegul išklauso ką kiti apie jį mano, kodėl kiti turi klausytis kaip jis juos įžeidinėja o kiti negali? Jis Dievas gal? ....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 18:31
Lead
Man patinka visi mazvaikiai varantys ant Kobe, totalus looser nieko neismanantys apie NBA, apie krepsini ir aplamai apie zmones.

As daug kartu girdejau vienokius arba kitokius atsiliepimus krepsininku apie kobe. Visi jie totaliu id.... tu kaip ir daugelis komentatorius. "jis nenorejo su manim bendrauti" verkia vienas, kai pasako kokia tema norejo kalbeti, tai totalus id...tas is kaimo kuris zino vienintelia tema kuris apie bambalini alu. Kitas "jis ant manes blogai pasisake zinesklaidoje" jei tau moka milijonus, o tu tik atzaidi 70% ir net nezadi pasitreniruoti ir tempi komanda zemyn, tai ko tikiesi is 110% atsidavusiam krepsiniui zmogaus, taip Shakas jei butu atsidaves taip krepsiniui kaip Kobe, o ne vakareliams ir t.t. butu neabejotinai visu laiku geriausias krepsininkas, bet tapo tik kobes pajuokos objektu...

Ir pabaigai su Kobe tikrai tikiu noretu zaisti tokie krepsininkai kaip Macijauskas, Petrovicius ir t.t. kurie irgi save atiduodavo visa krepsiniui, tokie kaip Jasikevicius butu praspirti pacio kobes.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 17:31
Kaip žaidėjas Kobe tikrai vienas iš geriausių per NBA istoriją, darbui atsidavęs 110procentų. Bet kaip žmogus tai tikrai arogantiškas šiknius. Laiko save aukščiau už kitus...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 17:29
to gia souVisi geriausi pasaulio krepsininkai turi didziuli krepsinio IQ ir Kobe ne isimtis. Abejoju ar isvis rastum krepsininku visam pasaulyje, kuriu krepsinio IQ yra didesnis uz Kobes. Jo savanaudiskumas neturi nieko bendra su jo krepsinio IQ. Sitas zmogus krepsini supranta idealiai, nes jis tam yra atsidaves 110 proc. Taip jau yra.


pritariu kad krepsini supranta tikrai gerai ir turi viena geriausiu krepsinio IQ bet ka is to jeigu jis to neisnaudoja? panaudojas savo IQ galetu buti all-around tipo zaidejas,o dabar tipinis savanaudis scoreris...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 16:20
jeeha
a vot ir nemąstysim, ir uždėsim komentarą su kuriuo sutinku. haters gonna hate, in your face niggas

***** ****: "Skills....It's what happens when commit yourself to be the best you can be everyday. There's not a player in the NBA, who works harder at his Kraft than Kobe. I now know why players don't want to play with Kobe...They aren't dedicated to the sport. They want the fame, the women, the cars, houses and money but don't want to put in the time to perfect their kraft. They want kobe to bow down to them. Why??? Kobe goes to work everyday. He plays through torn ligaments, muscle strains, broken bones. The average player is sitting out if they get a hang nail. This is why at 36, he's still going strong."
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 15:12
to gia sou
Visi geriausi pasaulio krepsininkai turi didziuli krepsinio IQ ir Kobe ne isimtis. Abejoju ar isvis rastum krepsininku visam pasaulyje, kuriu krepsinio IQ yra didesnis uz Kobes. Jo savanaudiskumas neturi nieko bendra su jo krepsinio IQ. Sitas zmogus krepsini supranta idealiai, nes jis tam yra atsidaves 110 proc. Taip jau yra.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 15:07
asx
Visi matem, kai kobe gavo trauma. Howard super star nepajege tempt Lakers komandos prapiso 4-0. Kobe visa savo karjera tempe Lakers I aukstumas. Kaip ir Shaq buvo ir yra tikros zvaigzdes, kokiu reta. Dar buvo neblogu zaideju bet ir buvo kituose komandose. Kas liecia Lakers sudieties, tai kad pries kobe lost kitiems yra malonumas, nes jis geriausias, kaip tu bevartytum. Jis tikrai galejo turet daugiau ziedu, jai butu komandos geriau sudeliota. Cia jau kitas zmogus atsakingas uz ta.O kas liecia kobes zaidima, kaip tokiu metu ir po traumas gerai varo, retai kas losia tokiu lygiu kaip jis.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 15:04
MIRKA3
O kur Kobe buvo be Gasolio? Va tau ir atsakymas kur Shaq buvo iki Kobes. Ne Kobe laimejo, o LA komanda. Deja dabar, kai Kobe nebera toks geras koks buvo bei yra nuvaziaves i lankas su savo ego, o LA kaip komanda visiskai subyrejusi, tai ir kaba apzvalgininkai, kad LA su Kobe dabar tiek nuslyde i sona nuo komandos reikalu, kad graudu ziuret ir taip bus artimiausius 2 sezonus, nebent Kobe bus dar nesubyrejes ir pries pat subyrant kaip Nash dar pasirasys iki 40. Howard nera vienintelis NBA zaidejas, nepasirasius su Howard buvo galima imt ka nors kita, rinkoje zaideju tikrai buvo/bus. Net Gasolis nese muila, o kaip matem tap paciam PC Gasolis tikrai dar turi parako.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 14:12
2 Spree
Dar nepakankamai suvartytas vaike, tu paziurek statistika iki finalo, paziurek statistika reg. sezone, paziurek shaqo statistika sekanciame sezone, yra akivaizdu, kad jo karjera ejo zemyn ir zemyn nuo 2004 metu ir nebuvo jis vertas tokiu pinigu kaip kobe, o beto tie trys ziedai ale iskovoti shaqo, kur jis buvo be kobes, be jo clutch shot'u visi mes mateme jo karjeros pradzioje swept ir swept ir dar karta swept.

Apie Duncan'o dinastija kaip cia bandai vartyt aplamai nejuokink, po shaqo isejimo is LA duncanas turi tris ziedus, du is ju net nebudamas finalu mvp, tad visiskai levas argumentas (nes sumoje abu turi po 5), ka butu padare wade su james dar labiau nejuokink miami rinka neblogesne uz LA ir ka du ziedai per 4 sezonus su superine sudetim, ir nebutu ten 5 ziedu, nes wade'as jau nusenes ir ta komanda eis tik zemyn... Magic'as su LA irgi turejo 5 ziedus nors buvo puiki asmenybe, tavo svajonese gal ir butu komanda kur laimetu kasmet 11 ziedu is eiles, bet tik svajonese taip ir butu, arba 8 komandu lygoje 1957-69, bet ne siais laikais
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 13:51
to spree
kokio velnio lygini c ir sg ? taigi visada procentas bus didesnis c zaidejo nei sg,pg,sf
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 13:45
Grinch
Tas pats "ESPN.com" po Bryant'o karjeros pabaigos rašys, kad Bryant'as vienas geriausių visų laikų žaidėjų... Hm... I WONDER WHY ?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 13:15
ayo
neginkit jus to kobes looool, gerai ten varo ant howardo, miznius butu likes lyderiu, o kas dabar nafik lyderiu yra lakersuose? kobe? baikit juokus, isvare dwighta is LA nes zinojo kad kobe smirdes toje komandoje iki kol karjera baigs, perejimas i rockets nebuwo pats geriausias sprendimas bet los angele jis butu gaises geriausius karjeros metus, ir galu gale ji iskeistu po kazkiek sezonu.

tas stumimas ant howardo nu tai juoka kelia, del visko kalciausi yra vadovybe, tikrai pastaruoju metu nieko gero nerodo, nesvarbu ant kiek didelio market ten yra lakersai, knicks su bloga vadovybe vis dar laukia trecio ziedo. superstaras savo pike negaistu laiko su karjeras saulelydzio superstaru ir bloga vadovybe, nieks negaistu ten laiko.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 13:06
chrusciovas is chrusciofkes
Tai visa laime kad jus tiek bendraujat su tuo K. Bryant'u jog zinote kokia jo asmenybe ir koks jo krepsinio intelektas. Aciu dievui kad Lietuva tokius skautus kaip jusbturi.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 13:06
Tomas
to: 2 spree

tu įsigilink ką parašei. Tavo 6 faktai paremti ne logika, o nuogirdomis ir kitų nuomone, neparašei nei vienos savo minties. Pradėk mastyt savo galva, nes kopijuot visi moka. Matyt dar labai jaunas esi ir nepasitiki savimi.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 13:04
Spree
Ir tavo pirmas argumentas aplamai juoko vertas :)

O'Neal 27 pts 11 reb 63% vs Kobe 23 pts 3 reb 4 ast 38%

cia fianlu statistika pries DET

Kobe ismete is zaidimo 113 metimu su 38% pataikymu, kai kolega 84 su 63% taiklumu. Tai kas skandino komanda? Apie kokius tu cia argumentus kalbi juokdary. Tai kiek Shakas vertas pinigu tavo manymu atneses visus 3 cempus ant savo kupros ir vilkdamas egoista komandos drauga. Aplamai ar suvoki, kokius briedus bandai irodyti?
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 12:50
Spree
Tai nieks ir nesigincina, kad jis vienas is geriausiu visu laiku krepsininku. Kalbam apie asmenybe ir del kurios kencia komanda. Horry turi 7 ziedus, tai jo nepadaro nei geresniu zaideju, nei geresnia asmenybe. Ziedus laimi komandos!!! Jei ne O'Neal tai turetu 2 ziedus ar nuo to KB butu prastesnis? Nemanau. Esme tame, kad esant tokioj komandoj kaip LAL, kurios finansiniai istekliai yra beveik neriboti, po O'Neal isvykimo per 10 metu iskovoti tik du ziedus yra gan apgailetina. KD, LJB, Wade, Duncun per si laikotarpi Los Angele butu dinastijas sukure (TD taip ar taip ja padare). O pas KB komandos draugai ir treneriai keiteisi kaip koines.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 12:38
...
Aisku skandina
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-22 12:37
2 Spree
Esme yra tame, kad jis laimejo 5 ziedus, daugiau nei tavo visi draugiskiejie wade'ai ir james'ai ir carmelai kartu sudejus, va kur yra vienintele esme, o tai rodo, kad jis dare viska teisingai, visa kita bobuciu pasakos niekam neidomios
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 45

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas