Penki Bolonijos „Climamio“ krepšininkai pelnė bent po 15 taškų ir Italijos klubas Eurolygoje iškovojo įsimintiniausią pergalę šį sezoną, namie 90:82 (25:24, 27:19, 17:17, 21:22) įveikdamas Vitorijos „Tau Ceramica“ komanda. Pastaroji pralaimėjo vos antrą kartą šį sezoną ir pirmąkart po 10 pergalių iš eilės.

„Climamio“ treneris Erginas Atamanas rėmėsi penkiais savo startinio penketo krepšininkais – jie visi žaidė bent po 34 minutes – ir ši taktika pasiteisino. Penketukas surinko 87 iš 90 komandos taškų ir padėjo Bolonijos klubui iškovoti ketvirtą pergalę šį sezoną.

Italijos ekipa atitrūko dar prieš ilgąją pertrauką, kai įgijo 9 taškų persvarą (52:43). Vėliau baskams nebuvo pavykę priartėti arčiau nei per 6 taškus ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Climamio“: Stefano Mancinelli ir Davidas Bluthenthalis po 20, Jamesas Thomasas (19 atkovoti kamuoliai) ir Tyusas Edney po 16, Marco Belinelli 15.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 23, Luisas Scola 18, Pablo Prigioni 12 (10 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovoti kamuoliai, 5 perimti kamuoliai), Serkanas Erdoganas 10.

climamio turi pakankamai zinoma treneri Atamana. O zalgiris? :)