Paulius Vaitiekūnas pelnė 16 taškų, tačiau pergalei pasiekti to neužteko
Nuotr. Fotodiena.lt
„Prienų“ (0-2) ekipa Baltijos krepšinio lygoje (BBL) apmaudžiai paleido pergalę iš rankų. Tado Stankevičiaus auklėtiniai po dramatiškos kovos 66:68 (19:16, 21:12, 17:27, 9:13) pralaimėjo „Valmiera“ (2-0) krepšininkams.

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova, o antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti. Vis dėlto trečiajame kėlinyje iš toli taikliai šaudę svečiai varžovus pasivijo.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos žaidė taškas į tašką, o nugalėtojai sprendėsi paskutinę susitikimo minutę. Likus žaisti 16 sekundžių pergalingą dvitaškį pataikė „Valmiera“ gynėjas Martinsas Vinaudsas.

Tiesa, tai dar nebuvo pabaiga. Ovidijus Varanauskas nepataikė iš trijų taškų zonos, tačiau kamuolį atsikovoję latviai suklydo ir suteikė šeimininkams dar vieną šansą. Nepavyko pasinaudoti ir juo – paskutinę rungtynių sekundę iš toli netaikliai atakavo Vidmantas Sragauskis.

„Prienai“: Paulius Vaitiekūnas 16, Vidmantas Sragauskis 12, Giedrius Stanulis 11 (10 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 9, Šarūnas Vingelis 8.

„Valmiera“: Kristapas Dargaisas 12, Viktors Iljinsas (9 atk. kam.) ir Martinsas Vinaudsas po 10, Marcis Vitolsas ir Matissas Rudmiezis po 7.