Robertas Grabauskas prieš buvusią komandą rungtyniavo sėkmingai
Nuotr. KK Lietkabelis
Panevėžio „Lietkabelis“ (2-0) iškovojo nesunkią pergalę Estijoje. Mindaugo Budzinausko auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse 86:68 (31:14, 15:20, 21:15, 19:19) įveikė Talino „TLU Kalev“ (0-2) klubą.

Rungtynes atkarpa 11:0 pradėję panevėžiečiai visus reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje. „Lietkabelis“ šiame susitikime dvitaškius metė 63 procentų taiklumu, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 41:22.

Į pergalę „Lietkabelio“ klubą vedė Vytenis Čižauskas. Įžaidėjas įmetė 25 taškus (7/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Rezultatyviai pralaimėtojų gretose rungtyniavo Robertas Grabauskas. Lietuvis į savo buvusios komandos krepšį per 32 minutes įmetė 18 taškų (8/13 dvitaškiai, 2/7 baudos), sugriebė 8 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir surinko 15 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 25, Evaldas Žabas 12, Mantas Kazonas 11, Noah Dahlmanas (8 atk. kam.), Žygimantas Jonušas ir Lukas Aukštikalnis po 9, Tautvydas Lydeka 7.

„TLU Kalev“: Reimo Tammas 23, Raido Roosas 19, Robertas Grabauskas 18 (8 atk. kam.).

2014-10-23 00:22