Anthony buvo sunkiai sustabdomas, o Prigioni atakavo be klaidų
Nuotr. AP – Scanpix
Ketvirtąją pergalę ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Niujorko „Knicks“ (4-3) klubas. Carmelo Anthony vedami „Knicks“ 103:100 (24:25, 25:27, 21:29, 31:21) namų arenoje įveikė Vašingtono „Wizards“ (4-5) klubą.

Prastai sužaidę trečiąjį kėlinį prieš paskutines 12 minučių „Knicks“ turėjo 7 taškų deficitą (72:79). Tačiau šeimininkai per pusę kėlinio likvidavo varžovų persvarą ir išsiveržė į priekį (85:83).

Likus pusantros minutės Pablo Prigioni tritaškis leido „Knicks“ įgyti 3 taškų persvarą (100:97), tačiau kitoje aikštės pusėje tolimu metimu atsakė Rasualas Butleris.

Pergalingu tapo taiklus Anthony  metimas su pražanga likus žaisti 14 sekundžių. Puolėjas pataikė ir baudos metimą, o „Wizards“ žaidėjas Otto Porteris prametė tritaškį.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30 (11/19 metimų, 6/6 baudos), Amare Stoudemire'as 13, Timas Hardaway Jr 12, Pablo Prigioni 11 (3/3 tritaškiai).

„Wizards“: Johnas Wallas 29, Otto Porteris 22 (4/7 tritaškiai), Damionas Jamesas 13, Kevinas Seraphinas 10.

Gražiausi mačo momentai:

2014-10-23 18:56
Tomas
šiais metais NYK po kaše nieko neturi, Amare juk nesiskaito. Užtai turim savanaudį carmelitą su savo tuščia statistiką ir gal nr8 seed in PO, žiauriai blankus sezonas nusimato...
2014-10-23 12:32
mldc porteris traumas issigyde, db bus žvėris

--
2014-10-23 11:36
cia preseason yra jei dar nezinojai, o jis visiskai neatspindi artejancio sezono. juokinga, kai bando sezona nuspet pagal draugiskas, nieko nenulemencias rungtynes.
2014-10-23 08:41