Marcas Gasolis buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose
Nuotr. AFP – Scanpix
Be LeBrono Jameso kontrolinėse rungtynėse žaidusi Klivlando „Cavaliers“ (5-2) ekipa išvykoje turėjo pripažinti Memfio „Grizzlies“ (3-4) pranašumą. Marco Gasolio vedami šeimininkai nugalėjo 96:92 (14:16, 28:28, 27:23, 27:25).

Permainingose rungtynėse nė viena komanda nebuvo įgijusi didesnio nei 7 taškų pranašumo. Likus žaisti 39 sekundes „Grizzlies“ persvara buvo minimali (93:92).

Svarbius taškus metimu nuo lentos pelnė Nickas Calathesas (95:92), o po minutės pertraukėlės „Cavaliers“ tolimam metimui išvedė A.J. Price'ą, tačiau pastarasis buvo netaiklus.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 16 (9 atk. kam.), Quincy Pondexteris 15, Kostas Koufos 13, Zachas Randolphas 11.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 16, Dionas Waitersas 15, Kevinas Love'as 12, Joe Harrisas 10.