Vasylius apie pergalingą metimą: „Tiesiog mečiau į tą pusę“ (3 video)

„BasketNews.lt“ korespondentas
2014-10-23 21:51

Valdo Vasyliaus metimas lėmė pergalę
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas
Valdas Vasylius tapo pirmųjų Klaipėdos „Neptūno“ rungtynių didvyriu. 31 metų puolėjas pataikė pergalingą metimą likus žaisti 3,2 sekundes ir išplėšė istorinę pergalę gimtojo miesto komandai.

„Neptūnas“ savo aikštėje 83:81 palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ ir įsirašė pirmąją pergalę Eurolygoje.

Po mačo komandos draugų glėbyje atsidūręs Vasylius nebuvo linkęs sureikšminti savo metimo.

„Tai netipiškas metimas, tiesiog mečiau į tą pusę. Mačiau, kad baigiasi atakos laikas, mečiau, įkrito ir laimėjome, – kukliai rūbinėje kalbėjo Vasylius. – Rankos tikrai nedrebėjo, tai buvo sekundžių reikalas, meti į tą pusę ir tiek.“

„Neptūnas“ pirmoje mačo dalyje turėjo net 15 taškų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos visa tai ištirpo.

„Crvena Zvezda“ paskutinę mačo minutę nepasinaudojo proga išsiveržti į priekį, kai Luka Mitrovičius pataikė tik vieną baudą iš dviejų.

Kitoje aikštės pusėje „Neptūnas“ atrodė įstrigęs, kol Vasyliaus metimas kaire ranka nusvėrė svarstykles klaipėdiečių naudai.

„Valdas gali pataikyti tokius metimus. Jis išsiraito kaip ungurys“, – po dvikovos šypsojosi „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

Belgrado komanda po taiklaus Vasyliaus metimo paėmė minutės pertraukėlę ir po jos lemiamą metimą patikėjo Marcusui Williamsui. Visgi šio tritaškis skriejo pro šalį ir „Neptūnas“ triumfavo.

Olis
Kai komanda stengiasi,rodo kovingumą,tai ir Dievas padeda,o kai vaikšto pėsti po aikštę,tai rezultatas būna -20.Šaunuoliai Neptūnas.Taip ir toliau.
2014-10-24 07:35
Valdui Vasyliui tikrai padėjo dievas !!!

Krepšininkai, dažniau žegnokitės, o dar geriau pasimelskite.
2014-10-24 06:06