Nihadas Djedovičius buvo vienas iš pagrindinių pergalės kalvių
Nuotr. AFP – Scanpix
Miuncheno „Bayern“ (1-1) ekipa namuose 81:75 (17:16, 15:19, 25:24, 24:16) įstengė palaužti Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) komandos pasipriešinimą.

Rungtynės itin nesėkmingai klostėsi Atėnų „Panathinaikos“ senbuviui Dimitriui Diamantidžiui. Patyręs graikas prametė visus 6 mestus tritaškius ir 2 dvitaškius per 28 žaidimo minutes.

Ketvirtajame kėlinyje „Panathinaikos“ nuolat alsavo varžovams į nugaras, tačiau rungtynių lūžis įvyko po dviejų Duško Savanovičiaus tritaškių, kurie leido šeimininkams atitrūkti 79:70.

„Bayern“: Duško Savanovičius 20 (5/7 tritaškiai), Nihadas Djedovičius 14, Antonas Gavelis 13, Vladimiras Štimacas 11.

„Panathinaikos“: Estebanas Batista 18, Vladimiras Jankovičius 17 (1/7 tritaškis), Antonis Fotsis 15, A.J. Slaughteris 13.

2014-10-23 23:56