Oguzas Savašas pelnė 10 taškų
Nuotr. AFP – Scanpix
Zgoželeco „Turow“ (0-2) krepšininkai namų tvirtovėje garbingai priešinosi tituluotiems varžovams Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-0), tačiau galiausiai turėjo pripažinti jų pranašumą 76:91 (15:30, 25:20, 20:19, 16:22).

Svečiai iš Turkijos jau antrojo kėlinio viduryje susikrovė solidų pranašumą (38:20), tačiau Lenkijos čempionai nepalūžo ir dar iki pertraukos įstengė priartėti (40:50).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms tritaškį pataikęs Damianas Kuligas atsilikimą sumažino iki 5 (73:78). Vis tik Andrew Goudelocko į priekį vedami „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai įstengė rungtynių pabaigą sužaisti užtikrintai, tačiau visą laiką turėjo žaisti pagrindinės sudėties.

„Turow“: Damianas Kuligas 23 (3/3 tritaškiai), Mardy Collinsas 20 (8/12 dvitaškiai), Tony Tayloras 12.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 27 (9/14 dvitaškiai), Emirdas Preldzičius 16, Oguzas Savašas ir Ricky Hickmanas po 10.