„Emporio Armani“ krepšininkai nesulaikė 21 tašką įmetusio Alejando Abrineso
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Lino Kleizos atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (0-2) ekipa patyrė nesėkmę Eurolygos rungtynėse namuose. Luca Banchi auklėtiniai 63:78 (17:20, 15:25, 18:18, 13:15) nusileido „Barcelona“ krepšininkams.

Lemiamas rungtynėse tapo antrasis kėlinys, kurio metu svečiai iš Ispanijos susikrovė dviženklį pranašumą ir tapo sunkiai pavejami.

Ketvirtajame kėlinyje Milano klubo krepšininkai mėgino atsitiesti ir apkarpyti „Barcelona“ persvarą. Prie sėkmingai šiame ketvirtyje sužaistos italų atkarpos nemenkai prisidėjo ir 5 taškus pelnęs Kleiza.

Vis dėlto katalonai suspėjo susigrąžinti iniciatyvą bei solidų pranašumą, kurį išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

29 metų 203 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 1/2 bauda), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Emporio Armani“: Danielis Hackettas 15, Samardo Samuelsas ir Alessandro Gentile (8 rez. perd.) po 11, Linas Kleiza 10, Shawnas Jamesas 8.

„Barcelona“: Alejandro Abrinesas 21, Tiboras Pleissas 16, Deshaunas Thomasas 12, Justinas Doellmanas 7, Bradas Olesonas 6, Tomašas Satoransky 5.

2014-10-25 09:57
truputi geriau jau suzaide kleiza,bet vis dar ne taip,kaip tikiuosi.Turetu stabiliai rinkti 15-16t.kiekvienose rungtynese ir nusiimti po 7-8kamuolius,va tada sakyciau gerai suzaide.

Hacpatb
Nykiai atrodo Armani, Kleiza irgi nykiai, nors šiandien dar gynyboj neblogai žaidė. Nebe tas jau Kleiza, kamuoliais nepamaitinsi - pats vienas iniciatyvos nesiima arba imasi nelabai sėkmingai. Armani sudėtis lyg ir daug žadėjo, bet kol kas žaidimo visiškai nėra, visi po vieną žaidžia.
2014-10-24 00:39