Luisas Scola karaliavo po krepšiu
Nuotr. AFP – Scanpix
Indianos „Pacers“ ekipa ikisezoninėse NBA rungtynėse Šarlotėje vos nepaleido pergalės iš rankų. Franko Vogelio auklėtiniai 88:79 (28:18, 26:17, 16:21, 18:23) palaužė vietos „Hornets“ krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių pusėje Indianos klubas dominavo ir jau antrajame kėlinyje turėjo 22 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos „Pacers“ krepšininkai atsipalaidavo ir prarado beveik visą savo persvarą. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas jau skyrė tik 2 taškai (75:73).

Vis dėlto lemiamomis rungtynių akimirkomis sėkmė lydėjo svečius, todėl „Hornets“ komanda turėjo pripažinti jų pranašumą.

„Pacers“:  C.J. Milesas 23, Luisas Scola 15 (12 atk. kam.), Chrisas Copelandas ir Donaldas Sloanas (8 rez. perd.) po 11, Roy Hibbertas 10, Solomonas Hillas 8.

„Hornets“: Brianas Robertsas 19, Alas Jeffersonas 15, Michelas-Kiddas Gilchristas 13, PJ Hairstonas 11, Gary Nealas 6.