Martynas Varnas prie pergalės pridėjo 12 taškų
Nuotr. M.Gailiūno
Po krepšiais dominavę Kauno „Žalgirio“ (3-4) dubleriai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Martynas  Echodas
PTS 22 | REB 12 | AS 2 | ST 1 | BS 3 | EFF 37
Tomo Masiulio auklėtiniai išvykoje 82:65 (17:21, 22:7, 19:16, 24:21) sutriuškino Kauno „JAZZ-Diremtos“ (0-7) žaidėjus, kuriems tai buvo septintasis pralaimėjimas paeiliui.

Jaunieji žalgiriečiai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kada panaikino turėtą kelių taškų deficitą, surengė du spurtus 7:0 ir į rūbinę išėjo turėdami dviženklę persvarą (39:28).

Po ilgosios pertraukos Masiulio kariauna išlaikė iniciatyvą savo rankose, išsaugojo dviženklį pranašumą bei iškovojo įtikinamą pergalę.

Galingai po krepšiais kovoję „Žalgirio-2“ krepšininkai puolime atkovojo net 22 kamuolius, gynyboje – 33, o iš viso sugriebė 55 bei dvigubai buvo pranašesni už savo varžovus baudos aikštelėje. „JAZZ-Diremta“ iš viso atkovojo tik 27 kamuolius.

„JAZZ-Diremta“: Gintautas Kybartas 15 (10 atk. kam.), Deividas Sabeckis 12, Mantvydas Stašelis 12, Paulius Danisevičius 9 (4 kld.).

„Žalgiris-2“: Martynas Echodas 22 (12 atk. kam.), Martynas Varnas 12, Paulius Valinskas 11 (8 atk. kam.), Regimantas Miniotas 9 (11 atk. kam., 4 kld.).

2014-10-25 09:55