Antano Udro žaidimas varė į neviltį šeimininkus
Nuotr. S.Čirba
Įspūdingai žaidusio Antano Udro vedini Vilniaus „Perlas-MRU“ (6-1) krepšininkai Raseiniuose nugalėjo vietos „Rasų“ (3-4) ekipą 95:88 (26:14, 22:27, 25:24, 22:23). Pergalė leido vilniečiams išlikti NKL lentelės viršuje.

Sostinės atstovai pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą (26:14), tačiau „Rasai“ įstengė atsigauti po šalto dušo.

Sužaidus 37 minutes svečiai pirmavo 88:80, o Valdemaro Savostjanovo vedini šeimininkai surengė spurtą 6:0. „Perlas-MRU“ įstengė užtikrintai pabaigti susitikimą bei išsivežė sunkią pergalę.

Udras per 34 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvitaškiai) ir atkovojo net 20 kamuolių. Kitoje barikadų pusėje išsiskrė Savostjanovas pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 26, Karolis Guščikas 15, Giedrius Kurtinaitis 12 (1/6 tritaškiai), Justas Petkevičius ir Gediminas Butkus po 11.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 26 (20 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 22, Tadas Rinkūnas 19.

2014-10-25 11:36
Kod kis dar ne lkl? Nesuprantu

--
2014-10-25 00:24
tadas
LKL jis butu vidutiniokas,o čia jis kaifuoje nuo krepšinio yra komandos lyderis ir gali ši sezoną nemažai nuveikti su komanda. Šaunu Antanai taip ir toliau.

--
2014-10-24 21:40
AnboUdras tikrai gali žaisti LKL, kad ir kokiam Juventuse
Geriau i kokį nevėži,ir šansu daugiau gautu.Tikrai nesuprantu nevėžio politikos imti neaiškius amerikiečius,jei galėtu tokius kaip udras apimti ir kaina manau būtu tokia pati
2014-10-24 20:36
Udras tikrai gali žaisti LKL, kad ir kokiam Juventuse
2014-10-24 20:35
Nerealiai Udras jam į LKL tiesiu taikymu reikia, nes nepirmos rungtynės kur monstriškai sužaidžia.