Dviženklę persvarą ketvirtajame kėlinyje iššvaistęs Joniškio „Delikatesas“ (4-3) nepalūžo, išlaikė iniciatyvą savo rankose ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo pergalę.

Beno Bagdonavičiaus vedamas „Delikatesas“ namie 75:73 (20:20, 20:19, 14:18, 21:16) nugalėjo „Šilutės“ (1-6) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Pauliaus Klemo taiklaus dvitaškio „Delikatesas“ turėjo saugią – 10 taškų persvarą (71:60).

Tačiau tada Evaldas Šaulys, Nerijus Anglickis ir Deividas Pukis pataikė po vieną tolimą metimą ir „Šilutės“ krepšininkai pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (73:71).

Po to Žygimantas Šimonis ir Eivydas Mološčiakas apsikeitė taikliais dvitaškiais bei svečiai turėjo šansą išplėšti pergalę (75:73)

Bet paskutinis Evaldo Šaulio tolimas metimas skriejo pro šalį ir finalinė rungtynių sirena skelbė Joniškio komandos pergalę.

„Delikatesas“: Benas Bagdonavičius 26 (12 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 13, Žilvinas Petraitis 12, Paulius Klemas 8 (5 kld.).

„Šilutė“: Edgaras Sosnovskis 20 (9 atk. kam.), Nerijus Anglickis 16 (14 atk. kam.), Evaldas Šaulys 15, Deividas Pukis 10.