Sergio Llullas tapo rungtynių herojumi
Nuotr. acb.com
Antrąją pergalę Kauno „Žalgirio“ A grupėje Eurolygoje pasiekė karališkasis Madrido „Real“ (2-0). Sergio Llullo dvitaškis su sirena jiems leido įveikti Kazanės UNIKS (0-2) 76:75 (19:16, 16:15, 20:25, 21:19).

„Real“ ekipa dviženklę persvarą susikrovė antrajame kėlinyje (31:20), tačiau Keitho Langfordo į priekį vedami greitai panaikino deficitą ir po dviejų ketvirčių ekipas skyrė 4 taškai (35:31).

Po ilgosios pertraukos tęsėsi Langfordo šou ir Kazanės ekipa prieš lemiamą ketvirtį jau įgijo persvarą (56:55).

Priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo UNIKS pirmaujant 72:67, bet tada dvitaškį pataikė Gustavo Ayonas, o iš toli varžovus nubaudė Andresas Nočionis (72:72).

Likus 7 sekundėms Jamesas White‘as pataikė iš toli ir išvedė į priekį aikštės šeimininkus (75:74). Lemiamoje „Real“ atakoje kamuolys buvo patikėtas Llullui, o įžaidėjas sugebėjo pataikyti sudėtingą dvitaškį ir išplėšti pergalę ispanams.

Jonas Mačiulis žaidė 18 minučių ir nugalėtojams pelnė 7 taškus (2/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį.

UNIKS: Keithas Langfordas 23, Jamesas White‘as 13, Kostas Kaimakoglou 9, Nikos Zisis 7.

„Real“: Rudy Fernandezas ir Gustavo Ayonas po 10, Ioannis Bouroussis ir Andresas Nočionis po 9, Salah Mejri  8.

Vaizdo reportažas:

2014-10-25 00:14
sdf
carteris15CqkTai jus dziaukites, daugiau sansu Zalgiriui i aukstesne vieta pakiltbent kazkas cia apie kasi supranta! tegu real visas laimi grupej, mum tik geriau!

nelabai ka jus suprantat nes grupeje nera skirtumo 1 ar 4 vieta
2014-10-24 23:01
CqkTai jus dziaukites, daugiau sansu Zalgiriui i aukstesne vieta pakilt

bent kazkas cia apie kasi supranta! tegu real visas laimi grupej, mum tik geriau!
2014-10-24 21:47
Anonimas3 sekundės buvo like real atakai--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Ne trys. Teisejas Lamonica taresi su sekretoriatu, perziurinejo vaizdo irasa ir pridejo laiko paskutinei Real atakai.
2014-10-24 21:40
3 sekundės buvo like real atakai

--
2014-10-24 21:06
Lllulas, ne Rodriguezas, turėjau omeny.
2014-10-24 21:05
Maciau. Patys kalti UNICS. Turejo visus sansus po Whito tritaskio, palikusio 7,6 sekundes Real atakai. Bet prie Rodriguezo liko letas Fisheris, kuris buvo ismaudytas ir to paskoje, ispanas ismete metima budamas laisvas.
2014-10-24 20:41