Tomo Milinsko ranka lemiamu momentu nesudrebėjo
Nuotr. Petrochema
Jonavos „Petrochemos“ (6-1) krepšininkai tęsia įspūdingą pergalių žygį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.

Trakuose vykusiose rungtynėse jonaviečiai 58:57 (14:14, 19:15, 13:18, 12:10) tik ketvirtojo kėlinio paskutinėse akimirkose palaužė vietos „Trakų“ (4-3) komandos pasipriešinimą.

Tomas  Milinskas
PTS 16 | REB 11 | AS 1
Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai po pergalės Trakuose NKL turnyro lentelės viršūnėje dalijasi 1-2 vietas su Vilniaus „Perlo-MRU“ komanda.

Ypatingai atkakli kova Trakuose tęsėsi visų rungtynių metu. Prieš lemiamą ketvirtį vieno taško persvarą turėjo šeimininkai – 47:46. Gynyba dominavo ketvirtajame kėlinyje, kurio viduryje po dviejų Tomo Milinsko baudų metimų „Petrochema“ išlygino rezultatą – 50:50.

Po šio epizodo į dar du svečių taškus tritaškiu atsakė „Trakų“ puolėjas Tautvydas Pipiras – 53:52, tačiau Jonavos ekipą į priekį tempė Dainius Gulbinas ir Henrikas Vorotnikovas – 56:53.

„Trakų“ ekipai minimalią persvarą, likus žaisti kiek daugiau nei vieną minutę iki mačo pabaigos, sugrąžino Dovio Bičkauskio baudų metimai ir Domanto Pipiro dvitaškis – 57:56.

Likus žaisti 14 sekundžių iki susitikimo pabaigos, „Petrochema“ po netaiklaus Simono Lekio tritaškio metimo atsikovojo gynyboje kamuolį ir rezgė paskutinį išpuolį.

Atakos smaigalyje atsidūręs Tomas Milinskas išprovokavo Luko Brazdauskio pražangą metimo metu ir dukart pataikė nuo baudų metimo linijos – 58:57.

Šeimininkus, likus žaisti penkias sekundes, dar galėjo išgelbėti Lekio ir Mindaugo Remino dvitaškiai, tačiau šie skriejo pro šalį ir Jonavos klubas iškovojo šeštąją pergalę iš eilės NKL pirmenybėse.

„Petrochema“: Tomas Milinskas 16 taškų (11 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 11, Aurimas Urbonas 9, Evaldas Aniulis 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Trakai“: Karolis Brusokas 11 taškų (8 atk. kam.), Tautvydas Pipiras 9.