Vitalijus Lukša svariai prisidėjo prie sostinės ekipos pergalės
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Įtemptose ir permainingose rungtynėse tarp Palangos ir Vilniaus komandų stipresni buvo svečiai iš sostinės. „Vilniaus“ krepšininkai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 22:16 ir šventė antrąją sezono pergalę 75:68 (27:24, 12:18, 14:10, 22:16).

Pirmasis kėlinys prasidėjo itin rezultatyviai, komandos metė vieną taiklų metimą po kito. Pirmasis ketvirtis įrodė, kad rungtynės bus intriguojančios - švieslentė rodė 27:24 trapią vilniečių persvarą.

Pirmąją antrojo kėlinio dalį geriau pradėjo vilniečiai, kurie ketvirčiui įpusėjant sustojo, o tuo pasinaudojo Palangos krepšininkai, kurie perėmė iniciatyvą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 3 taškų persvarą (39:42).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę palangiškiai trečiąjį kėlinį pradėjo mini spurtu 4:0, bet Ignas Daukšys tritaškiu ištaisė esamą situaciją (42:46). Kėlinio pabaigoje abiems ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, o kova aikštėje išliko lygi 53:52.

Žaidimo ritmas ketvirtajame kėlinyje išliko toks pats. Komandos keitėsi taškais ir nei vienai nepavyko atitrūkti toliau (61:61). Sužaidus pusę kėlinio situaciją kardinaliai pakeitė Daukšys, kuris pelnė 5 taškus be atsako ir išvedė vilniečius į priekį (66:61). Iniciatyvą perėmusi „Vilniaus“ ekipa iš Palangos išsivežė antrąją sezono pergalę 75:68.

„Palanga“: Deividas Anužis 18 (6 rez. perd.), Calebb Sutton 13 (10 atk. kam), Simonas Kymantas 12 (9 atk. kam.), Erikas Kubilius 10, Haroldas Venskus 9.

„Vilnius“: Ignas Daukšys 17 (9 atk. kam.), Jermaine Love 15 ir Vitalijus Lukša pelnė po 15 taškų bei atkovojo po 6 kamuolius.

2014-10-25 11:00