Dukart šį sezoną Latvijos čempioną „Ventspils“ klubą parklupdžiusi Ramūno Butauto treniruojama ekipa trečią kartą pasiekti pergalės nesugebėjo. Ketvirtadienį vykusiose vienintelėse SEB Baltijos krepšinio lygos rungtynėse Lietuvos rinktinės stratego treniruojama Rygos „ASK Riga“ namie 83:93 (22:20, 20:29, 18:24, 23:20) nusileido „Ventspils“ komandai.

Per pirmąjį SEB BBL etapą „ASK Riga“ abu kartus įveikė „Ventspils“ krepšininkus. Tačiau antrajame etape Rygos klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo net Martynas Andriukaitis, kuris sužaidė rezultatyviausias SEB BBL rungtynes šį sezoną.

Antrojo kėlinio viduryje „ASK Riga“ pirmavo 36:34, tačiau pralaimėjo atkarpą 4:15 ir besibaigiant antrajam ketvirčiui „Ventspils“ atitrūko 49:40. Vis dėlto mačo pabaigoje Rygos ekipa pavijo oponentus – Curtisas Millage‘as pataikė iš toli ir 36-ąją dvikovos minutę rezultatas tapo lygus 77:77.

Tačiau per daugiau nei tris minutes po Millage’o tritaškio „ASK Riga“ nepelnė nė taško, o tuo pasinaudoję svečiai atitrūko 83:77 ir nebeišleido pergalės iš rankų. Tai buvo pirmoji „Ventspils“ sėkmė antrajame SEB BBL etape. Prieš tai Latvijos čempionai nusileido „Šiauliams“.

Geriausias rungtynes SEB BBL čempionate šį sezoną sužaidė Andriukaitis. „ASK Riga“ puolėjas per 26 minutes pelnė 21 tašką (7/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo, perėmė ir prarado po kamuolį bei 5 kartus prasižengė.

Steponas Babrauskas žaidė 27 minutes ir Rygos ekipai įmetė 7 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų). Lietuvis atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„ASK Riga“: Martynas Andriukaitis 21 taškas, Curtisas Millage’as 15 (6/18 metimų), A.J.Bramlettas 14 (11 atk. kam.), Sandis Valteris 8.

„Ventspils“: Eddie Shannonas 24, Darlonas Johnsonas 19, Kasparas Ciprusas 14, Justinas Love’as 9.

viskas normaliai. tik lietuvoj dvikovos tarp grandu baigiasi sausai. visose kitose salyse laimi ir vieni ir kiti, buna atkakli kova. zinant kad siom komandoms is viso per sezona gali tekti suzaisti 14 rungtyniu (reiskias dar liko 11) nieko blogo kad keleta ir gaus. :) GO ASK!