Adrienas Moermanas prie pergalės pridėjo 8 taškus
Nuotr. AFP-Scanpix
Limožo CSP (1-1) ekipa iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje. Prancūzijos čempionai namuose 71:60 (24:16, 17:15, 17:14, 13:15) įrodė pranašumą prieš Zagrebo „Cedevita“ (0-2) krepšininkus.

Prancūzai rungtynes pradėjo 7 taškais be atsako. Svečiai iš Kroatijos pasivijo varžovus, tačiau netrukus vėl juos paleido ir turėjo taikstytis su besivejančiųjų vaidmeniu.

Trečiajame kėlinyje kroatų deficitas išaugo net iki 17 taškų (53:36). Tokį atotrūkį CSP išlaikė beveik iki rungtynių pabaigos. Triuškinantį „Cedevita“ atsilikimą tik paskutinėmis minutėmis sumažino sėkmingas Nemanja Gordičiaus žaidimas.

CSP: Nobelis Boungou-Colo 17, J.P. Batista 11, Adrienas Moermanas ir Ramelas Curry po 8, Leo Westermannas, Jamaras Smithas ir Frejus Zerbo po 7.

„Cedevita“: Luka Babičius 14, Franas Pilepičius 10, Nemanja Gordičius 9, Mario Delaš 8, Ivanas Ramljakas 6.