Nenadas Krstičius nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. RIA Novosti-Scanpix

Stambulo „Anadolu Efes“ (2-0) be pergalių paliko Eurolygos debiutantus Sasario „Dinamo“ (0-2). Visą susitikimą pirmavę turkai laimėjo 82:75 (24:16, 23:24, 16:16, 19:19).

Dušano Ivkovičiaus auklėtinių pergalę lėmė puikus žaidimas baudos aikštelėje. Svečiai pataikė 30 dvitaškių iš 46 (65 proc.), o italai iš dviejų taškų zonos krepšį atakavo tik 44 proc. taiklumu (19/43 dvitaškiai).

Didžiausią persvarą „Anadolu Efes“ buvo įgiję ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet pirmavo 73:61. „Dinamo“ likus žaisti minutę sugebėjo deficitą sumenkinti iki 4 (75:79), tačiau svečiai likusį laiką sužaidė užtikrinčiau.

„Dinamo“: Jerome‘as Dysonas 21 (5/9 tritaškiai), Rakimas Sandersas 15, Edgaras Sosa 9, Jeffas Brooksas 7.

„Anadolu Efes“: Nenadas Krstičius 15, Stephane‘as Lasme ir Matthew Janningas po 14, Dario Šaričius 9.