Ovidijus Galdikas žaidė naudingai
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Trečią pergalę Lenkijos krepšinio lygoje iškovojo Gdynės „Asseco“ (3-1) komanda. Ji penktadienį svečiuose 77:65 (18:11, 20:14, 14:23, 25:17) įveikė Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ (1-3) ekipą.

Nugalėtojams Ovidijus Galdikas per 32 minutes pelnė 9 taškus (4/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 3 metimus, perėmė 1 kamuolį, 2 sykius prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Sopoto komandai Eimantas Bendžius per 30 minučių pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Jo komandos draugas Šarūnas Vasiliauskas per 27 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvitaškių, 0/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

„Asseco“ šešiolikos komandų turnyre užima pirmą vietą, „Trefl“ žengia dešimta.

2014-10-25 17:23