Barselonos „Winterthur“ pralaimėjimas išsprendė dar vieną nežinomąjį C grupėje. Ketvirtadienį Ispanijos klubas Stambule 69:82 (20:16, 16:16, 16:21, 17:29) nusileido „Fenerbache Ulker” krepšininkams ir kartu užtikrino pirmąją vietą grupėje Maskvos CSKA komandai nepaisant to, kaip susiklostys likusių dviejų turų mačai.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Ispanijos krepšininkai pirmavo 52:50, tačiau ketvirtį „Fenerbache Ulker“ krepšininkas Omeras Onanas baigė tritaškiu, o lemiamą kėlinį dviem dvitaškiais pradėję šeimininkai atitrūko 57:52.

Po 5 iš eilės Willie Solomono taškų Stambulo komanda įgijo 9 taškų pranašumą (64:55), o Ira Clarko taiklus tolimas metimas leido šeimininkams atitrūkti 10 taškų skirtumu (67:57, 37-ąją min.). Po trečiojo tritaškio ir tryliktojo Solomono taško per ketvirtąjį kėlinį „Fenerbache Ulker“ pirmavo 75:60, o nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Fenerbache Ulker“: Kasparas Kambala 20 taškų, Willie Solomonas 19, Ibrahimas Kutluay 11, Damiras Mrsičius 9, Ira Clarkas 8.

„Winterthur“: Franas Vazquezas 17, Jaka Lakovičius 13 (6 rez. perd.), Gianluca Basile 12, Roko Leni Ukičius 9.

Po šios pergalės „Fenerbache Ulker“ išsaugojo viltis žaisti kitame etape. Turkijos krepšininkai kartu su dar dviem C grupės ekipomis turi po 5 pergales ir dalijasi 5-7 vietomis. Tuo tarpu „Winterthur“ ekipa per 12 mačų laimėjo 8 kartus ir nebeaplenks pirmoje vietoje žengiančios CSKA ekipos, kuri laimėjo 11 kartų.