Gytis Sirutavičius baudė LKL autsaiderius tritaškiais
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-6) neturėjo daug vargo su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaideriais. Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 84:66 (14:18, 26:16, 27:9, 17:23) pranoko „Mažeikius“ (0-8).

Šeimininkai bandė „Pieno žvaigždžių“ ekipai mesti iššūkį pirmajame rungtynių kėlinyje ir sugebėjo šį kėlinį laimėti, tačiau antrojo ketvirčio viduryje svečiai pradėjo agresyviau žaisti puolime bei greitai persvėrė rezultatą savo naudai.

Trečiajame kėlinyje pasvaliečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir pradėjo triuškinti savo varžovus. Tik sėkmingai sužaistos paskutinės susitikimo minutės leido „Mažeikiams“ išvengti gėdingesnio pralaimėjimo.

Aloyzo Rudžio auklėtiniai šiose rungtynėse nuo baudų metimo linijos krepšį atakavo viso labo 50 procentų taiklumu (5/10).

„Pieno žvaigždės“: Aidas Viskontas ir Gytis Sirutavičius po 17, Evaldas Kairys 13, Osvaldas Olisevičius 11, Tauras Jogėla (10 atk. kam.) ir Alexas Oriakhi po 6.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 18 (12 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 9, Arvydas Gydra, Paulius Beliavičius ir Vytautas Pikalavičius po 8.

2014-10-26 12:30
Mazeikiai tik parodo koks yra lygiu skirtumas tarp LKL ir NKL, is vis pasiseke jiems pernai, per stebukla issigelbejo finale pries Trakus.