Arnas Labuckas prie pergalės pridėjo 20 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt
„Prienai“ (4-4) iškovojo trečią pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Tado Stankevičiaus auklėtiniai svečiuose 78:64 (28:15, 21:20, 17:16, 12:13) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (2-8) krepšininkus.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis vyko atkakli kova, tačiau po šeimininkų nesportinės pražangos „Prienų“ krepšininkams pavyko atitrūkti.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki trečiojo kėlinio vidurio, kai „Nevėžis“ pabandė atsitiesti ir sutirpdė deficitą iki 6 taškų (51:57).

„Prienai“ po sėkmingos varžovų atkarpos nepasimetė ir patys spurtavo 20:5. Arno Labucko vedami svečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose iki susitikimo pabaigos ir iškovojo nesudėtingą pergalę.

Kėdainių ekipai nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilę žaidėjai šiose rungtynėse pelnė vos 6 taškus. Kėdainiečiai baudas metė tik 43 procentų (10/23), o tritaškius 19 procentų taiklumu (4/21).

„Prienai“: Arnas Labuckas 20, Ovidijus Varanauskas 15 (8 atk. kam.), Paulius Vaitiekūnas 11, Giedrius Staniulis 10 (8 atk. kam.), Vidmantas Sragauskis 9, Šarūnas Vingelis 7.

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 19, Vaidotas Volkus 17 (9 atk. kam.), Roderickas Camphoras 11, Ignas Ramašauskas 7.

2014-10-26 22:31
Donce3000LMbackIdomu Sesku atgal priims Prienai, kai Sudrytis po siandienos ir treciadienio fiasko atleis musu lietuviskaji Pini "kaimieti" Gershona?

Nereikės tiem Prienam jo atgal priiminėti. Jis geras treneris ir keli pralošti mačai dar nesuteikia teisės taip kalbėti apie žmogų, kuris tikrai yra pasiekęs už tave daug daugiau. Sėkmės
2014-10-26 13:42
Vaizdelis labai aiškus kas yra šio sezono autsaideriai, tai Nevėžis ir Mažeikiai, neturi šios komandos perspektyvų progresuot.