Šakių „Zanavykas” (4-4) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo ketvirtąją pergalę. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 99:62 (23:17, 26:14, 22:14, 28:17) nugalėjo be pergalių šiame sezone liekančią Kauno „JAZZ-Diremta” (0-8) ekipą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis, o kėlinio pabaigoje žaidimo kontrolę perėmė šeimininkai.

Antrajame kėlinyje šakiečiai diktavo savo sąlygas bei įgijo dviženklį pranašumą (29:19). Ekipos išėjo ilsėtis į rūbinę švieslentėje degant užtikrintai šeimininkų persvarai – 49:31.

Trečiajame kėlinyje suvalkiečiai toliau žaidė sėkmingiau ir sužaidus beveik keturias minutes komandas jau skyrė 21 taškas – 52:31. Šeimininkai kontroliuodami rungtynes prieš lemiamą ketvirtį ir toliau pirmavo užtikrintai – 71:45.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Nors sirgalių apmaudui 100-tojo taško paskutinėmis sekundėmis šeimininkams pelnyti nepavyko, tačiau jie vis tiek užtikrintai laimėjo.

2014-10-26 06:11