Adamas Wojcikas ir Donatas Slanina ketvirtajame kėlinyje buvo Sopoto „Prokom Trefl“ spurto iniciatoriai ir Lenkijos klubas iškovojo penktąją pergalę Eurolygoje. Ketvirtadienį namie Sopoto ekipa 72:61 (11:19, 22:21, 20:9, 19:12) nugalėjo Kelno „Rhein Energie“ ir lieka tarp pretendentų žaisti kitame etape.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Rhein Energie“ priartėjo iki minimumo (57:58), tačiau tuomet iniciatyvą perėmė Wojciko ir Slaninos vedama šeimininkų komanda. Likusią mačo dalį „Prokom Trefl“ laimėjo 14:4, o Wojcikas su Slanina kartu pelnė 13 iš paskutinių 14 komandos taškų.

Slanina iš lietuvių buvo rezultatyviausias. Per 29 minutes gynėjas pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis žaidė 7 minutes ir prametęs vienintelį tritaškį taškų nepelnė. Puolėjas atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Tomas Pačėsas, kuris po traumos žaidė antras rungtynes Eurolygoje, per 6 minutes prametė tritaškį ir nepelnė nė taško. Įžaidėjas atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė 2 kamuolius.

„Prokom Trefl“: Adamas Wojcikas 22 taškai, Christianas Dalmau 17, Donatas Slanina ir Huseyinas Besokas po 11.

„Rhein Energie“: Aleksandras Nadjfeji 16, Immanuelis Mcelroy 14, Marcinas Gortatas 12 (13 atk. kam.), Desmondas Malletas 11.

Per 12 rungtynių 5 pergales iškovojusi Sopoto komanda yra vienvaldė A grupės penktosios vietos savininkė, tačiau nuo jos tik viena pergale atsilieka Bolonijos „Climamio“. Vos 2 kartus per 12 mačų laimėjusi Kelno ekipa yra A pogrupio autsaiderė.