Tolimus metimus Kaukėnas metė be klaidų
Nuotr. SIPA/Scanpix
Lietuviškasis Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (2-1) klubas net po trijų pratęsimų iškovojo dramatišką pergalę Italijos lygoje. Rimanto Kaukėno ir Kšištofo Lavrinovičiaus atstovaujama ekipa 118:112 (25:22, 24:17, 14:21, 17:20, 38:32) įveikė namuose žaidusią Varezės „Openjobmetis“ ekipą.

Lavrinovičius žaidė 39 minutes ir pelnė 15 taškų (2/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/4 baudos) bei  atkovojo 4 kamuolius po kartą blokavo varžovų metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kaukėnas per 32 minutes išnaudojo pražangų limitą, pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius.

Dėl traumos „Grissin Bon“ komandoje vis dar nerungtyniavo Darjušas Lavrinovičius.

Nugalėtojams Amedeo Valle Della pelnė 32 taškus, o Andrea Cinciarini – 23.

Varžovų gretose išsiskyrė 27 taškus surinkęs prancūzas Yakhouba Diawara ir 22 pelnęs Andy Rautinis.

2014-10-26 09:19
Senukai dar turi parako. Dar ne kiekvienas jaunas atlostu 30-40 min itemptu rungtyniu :)