Tado Klimavičiaus sąskaitoje dvigubas dublis
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Savaitgalis pergalingai susiklostė Simono Serapino „Mitteldeuscher“ bei Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ klubams. Bonos ekipa išvykoje 87:71 (25:25, 23:13, 18:14, 21:19) nugalėjo „Gottingen“ ekipą.

Klimavičius per 24 minutes pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/3 baudos) ir atkovojo 11 kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Veikalas sužaidė 22 minutes ir surinko 9 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos). Įžaidėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

Serapino ekipa 77:74 (21:17, 20:20, 18:11, 18:26) palaužė Triero TBB klubą. Lietuvis žaidė 22 minutes ir pelnė 3 taškus (1/7 tritaškiai). Gynėjas pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

2014-10-26 13:29