Mindaugas Kuzminskas pelnė 9 taškus
Nuotr. AFP-Scanpix
Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo Malagos „Unicaja“ (4-0) komanda. Ji sekmadienį svečiuose 74:67 (14:22, 18:16, 22:17, 20:12) pranoko Las Palmo „Garn Canaria“ (1-3).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui, „Gran Canaria“ pirmavo 65:63, tačiau tada „Unicaja“ surengė spurtą 11:0 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Mačą starto penkete pradėjęs, tačiau ketvirtame kėlinyje nežaidęs Mindaugas Kuzminskas per 18 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

„Gran Canaria“: Tomasas Bellas 14, Bradas Newley, Eulis Baezas ir Kyle'as Kuričius po 10.

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 18, Willas Thomasas ir Jaysonas Grangeris po 11.

2014-10-26 18:47
Bet rimtai,kas jam rinktinėje pasidaro,tai xūj znajet.Ispanijoj ir EL tikrai gerai atrodo,bet rinktinėje kažkoks sėdęs atrodo.Aišku,neskaitant mačo su JAV.Nu gal kitąmet pagaliau iššaus.Kiek galima laukt.