Mindaugas Katelynas į krepšį metė vos kartą
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Įtikinamą pergalę Vokietijos čempionate pasiekė Mindaugo Katelyno atstovaujama Bambergo „Brose Baskets“ (5-1) komanda, kuri namuose 6,8 tūkstančio žiūrovų akivaizdoje 101:74 (28:20, 20:25, 31:19, 22:10) nepaliko vilčių Ulmo „Ratiopharm“ (3-3) klubui.

Nuo suolo pakilęs lietuvis aikštėje praleido 9 minutes, pataikė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Įspūdingai nugalėtojų gretose žaidė Ryanas Thompsonas, kuris per 34 minutes pelnė 35 taškus (9/10 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Ulmo komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų į „Brose Baskets“ krepšį įmetęs Peras Guntheris.

2014-10-26 21:19