Virginijus Šeškus atskleidė jaučiantis klubo prezidento pasitikėjimą
Virginijus Šeškus atskleidė jaučiantis klubo prezidento pasitikėjimą
Nuotr. Fotodiena.lt
Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Virginijus Šeškus pripažino, kad po dviejų iš eilės pralaimėjimų jo nuotaika nebuvo pati geriausia. Todėl pergalė Klaipėdoje, kur sostinės krepšininkai parklupdė „Neptūną“, visiems pakels ūpą.

„Į Vilnių vyksime labai geros nuotaikos. Šios rungtynės buvo labai svarbios po pralaimėjimo „Žalgiriui“ ir nesėkmingos dvikovos Rumunijoje. Visi žaidėjai suprato, kad reikia žūtbūt nugalėti „Neptūną“. Nieko niekam nereikėjo aiškinti, ar papildomai motyvuoti“, – po laimėjimo 73:65 sakė Šeškus.

„Lietuvos rytas“ trečiadienį Europos taurės rungtynėse Rumunijoje 83:103 neprilygo Ploješčio „Asesoft“ ir patyrė skaudžią sezono nesėkmę.

Anot Šeškaus, po dvikovos jis sulaukė palaikymo iš klubo prezidento Gedvydo Vainausko.

„Prieš dvikovą su „Neptūnu“ pasipylė kritikos ir spėliojimai, kada atleis trenerį... Tai nemalonu. Po rungtynių Rumunijoje man paskambino klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas ir pasakė: „Nusiraminkite treneri, išsimiegokite“. Jaučiu klubo prezidento palaikymą ir labai džiaugiuosi. Dėl to palaikymo verta stengtis, ši pergalė skirta žmonėms, kurie mumis pasitiki“, – sakė Šeškus. 

Vilniečiai dabar vyks į Rusiją, kur Volgogrado mieste trečiadienį žais trečiąsias Europos taurės rungtynes su vietos „Krasny Oktyabr“.


Rodyti komentarus
2014-10-27 12:18
Jau seniai zinomi santykiai tarp Seskaus ir Vainausko, dar treniruodamas krienus buvo pastebetas Gedvydo draugijoje. Galbut todel komandoje turime tokias krienu zvaigzdes kaip Oralikas, Lukinskis bei Seskas. Mes visi Lietuvos Plryto fanai tikimes bent 5 vietos si sezona LKL'e, o kibire bent pries paskutine vieta bandysim issikovot, kad nesityciotu visa Lietuva, nes ir taip vos gaudau ora po eiliniu pralaimejimu visuose frontuose.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 01:26
Jus cia dabar pajaunates Rytas,Zalgiris, Neptunas... bet neisivaizduojat net ka reiskia Lietuvai tureti 3 apylygias komandas... Dauguma saliu kurios megsta krepsini turi 2 komandas ir vsio. Pvz Serbija siais metais is viso turi 1 komanda ir ta pacia Neptunas padare. Apie Partizana net nesneku. Ir cia ne tik Serbijai tas galioja. Nors esu Ryto fanas bet taip samgu matyti ir 3 pajegia komanda Lietuvoje kad nesveikai cia viskas. Fanai lupasi tarpusavy, sirgaliai gincyjasi ir t.t. Vienas ant kito varot kaip vaikai bet reikia suprasti kad tas LKL lygai prideda dar labiau visko.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 23:53
SPQR, tu nerealus. "Įteiks autobuso bilietus iki Prienų' :DDD pz verkiu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 21:03
sdfDonce3000LMbackSPQRDonce3000LMbackSPQRNet apsiverkiau. Paziuresim ka sita trenerio karikatura sakys kai viena diena Purlys jam iteiks autobuso bilietus iki Prienu.Galejo siandien specialiai Sudrytis prapist Klaipedai ir pagaliau leist Gronskiui tapti vyr. treneriu, nes dabar vel rytfaniai tures kest agonija su Seskaus mega krepsiniu ir krautis toliau sekmingai kibire nuo rumunu vidutiniokuTai gerai. Kuo ilgiau ta agonija su Prienu kolukieciu tesis tuo greiciau vainausko bronzine klounada uzsilenks galutinai. Jau dabar eina ivairus gandai kad galbut Vilniuje pagaliau atsiras normali komanda, o sita raudonoji komuniagos parodija bus isparceliuota kaip niekam nebereikalinga bei neidomi.Jei sitie gandai tiesa, tai tik islos visas visas Lietuvos krepsinis: su salyga, jeigu bus padori komanda surinkta, remiantis logika komplektuojant komanda bei neprileidziant tokiu vadybininku kaip Purlys. Atrodo, kad Sudryti randomu surenka beleko pripirke ir pradeda aiskinti koks rytas bus galingas, o dundukai rytfaniai kaip arturiukas pradeda skleist erezijas, kad cia minimum bus LKL paimtas bei europoje visi dedami i vieta: bet realybe tai kaip visada - LKL jau iki 3 vietos degraduota bei nuo kazkokiu rumunu pasikrauta. Jauciu cia dar ne dugnas sitai parodija: laukia ateityje ir fibachallange bei tuscias atnaujintas tvartas :Dtu tikrai manai kad purlys komanda komplektuoja? ;DD


Koks skirtumas kas ten realiai komplektuoja, bet esme ta jog ta daro visiskas begalvis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:53
sdf
Donce3000LMbackSPQRDonce3000LMbackSPQRNet apsiverkiau. Paziuresim ka sita trenerio karikatura sakys kai viena diena Purlys jam iteiks autobuso bilietus iki Prienu.Galejo siandien specialiai Sudrytis prapist Klaipedai ir pagaliau leist Gronskiui tapti vyr. treneriu, nes dabar vel rytfaniai tures kest agonija su Seskaus mega krepsiniu ir krautis toliau sekmingai kibire nuo rumunu vidutiniokuTai gerai. Kuo ilgiau ta agonija su Prienu kolukieciu tesis tuo greiciau vainausko bronzine klounada uzsilenks galutinai. Jau dabar eina ivairus gandai kad galbut Vilniuje pagaliau atsiras normali komanda, o sita raudonoji komuniagos parodija bus isparceliuota kaip niekam nebereikalinga bei neidomi.Jei sitie gandai tiesa, tai tik islos visas visas Lietuvos krepsinis: su salyga, jeigu bus padori komanda surinkta, remiantis logika komplektuojant komanda bei neprileidziant tokiu vadybininku kaip Purlys. Atrodo, kad Sudryti randomu surenka beleko pripirke ir pradeda aiskinti koks rytas bus galingas, o dundukai rytfaniai kaip arturiukas pradeda skleist erezijas, kad cia minimum bus LKL paimtas bei europoje visi dedami i vieta: bet realybe tai kaip visada - LKL jau iki 3 vietos degraduota bei nuo kazkokiu rumunu pasikrauta. Jauciu cia dar ne dugnas sitai parodija: laukia ateityje ir fibachallange bei tuscias atnaujintas tvartas :D


tu tikrai manai kad purlys komanda komplektuoja? ;DD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:44
SPQRDonce3000LMbackSPQRNet apsiverkiau. Paziuresim ka sita trenerio karikatura sakys kai viena diena Purlys jam iteiks autobuso bilietus iki Prienu.Galejo siandien specialiai Sudrytis prapist Klaipedai ir pagaliau leist Gronskiui tapti vyr. treneriu, nes dabar vel rytfaniai tures kest agonija su Seskaus mega krepsiniu ir krautis toliau sekmingai kibire nuo rumunu vidutiniokuTai gerai. Kuo ilgiau ta agonija su Prienu kolukieciu tesis tuo greiciau vainausko bronzine klounada uzsilenks galutinai. Jau dabar eina ivairus gandai kad galbut Vilniuje pagaliau atsiras normali komanda, o sita raudonoji komuniagos parodija bus isparceliuota kaip niekam nebereikalinga bei neidomi.


Jei sitie gandai tiesa, tai tik islos visas visas Lietuvos krepsinis: su salyga, jeigu bus padori komanda surinkta, remiantis logika komplektuojant komanda bei neprileidziant tokiu vadybininku kaip Purlys. Atrodo, kad Sudryti randomu surenka beleko pripirke ir pradeda aiskinti koks rytas bus galingas, o dundukai rytfaniai kaip arturiukas pradeda skleist erezijas, kad cia minimum bus LKL paimtas bei europoje visi dedami i vieta: bet realybe tai kaip visada - LKL jau iki 3 vietos degraduota bei nuo kazkokiu rumunu pasikrauta. Jauciu cia dar ne dugnas sitai parodija: laukia ateityje ir fibachallange bei tuscias atnaujintas tvartas :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:24
Donce3000LMbackSPQRNet apsiverkiau. Paziuresim ka sita trenerio karikatura sakys kai viena diena Purlys jam iteiks autobuso bilietus iki Prienu.Galejo siandien specialiai Sudrytis prapist Klaipedai ir pagaliau leist Gronskiui tapti vyr. treneriu, nes dabar vel rytfaniai tures kest agonija su Seskaus mega krepsiniu ir krautis toliau sekmingai kibire nuo rumunu vidutinioku


Tai gerai. Kuo ilgiau ta agonija su Prienu kolukieciu tesis tuo greiciau vainausko bronzine klounada uzsilenks galutinai. Jau dabar eina ivairus gandai kad galbut Vilniuje pagaliau atsiras normali komanda, o sita raudonoji komuniagos parodija bus isparceliuota kaip niekam nebereikalinga bei neidomi.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:15
Va ir islindo kazkokio dauno " strategija"
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:10
Seskus ne toks myzalas ir atleidimas jam nebutu tragedija
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:08
Eik zasine gult
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:08
Net apsiverkiau. Paziuresim ka sita trenerio karikatura sakys kai viena diena Purlys jam iteiks autobuso bilietus iki Prienu.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:05
adas12345Seskus geras treneris reikia duoti jam isivaziuoti,o tu skaliku kritiku buvu ir bus


Metu anekdotas :DDDD Vieni lavonai nugalejo kitus lavonus ir lietuviskasis Pini "kolukietis" Gershonas geru treneriu patapo :D Rytfaniai kaip visada nestabdo savo nusisnekejimu lavinos :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:00
Seskus geras treneris reikia duoti jam isivaziuoti,o tu skaliku kritiku buvu ir bus
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 20:00
galejo po rumunijos atleist sita trenerio parodija
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 19:43
Aš tai manau, kad reikia duoti Šeškui laisvės ir jis tikrai pasiteisins LRytui su kaupu :) Turbūt dar ne vienas pralaimėjimas bus, bet juk ir sudėtis tokia, kad komandoje labai daug LKL lygio stiprių vidutiniokų, tai, mano akimis, LRytas tikrai labai solidžiai žaidžia, žinant sudėtį. Gana keitinėti trenerius kaip kojines, būkit kantrūs, Rytfaniai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-26 19:30
Better love story than twilight
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas