Salonikų „Aris“ ketvirtadienį (01.18) namų aikštelėje įveikė Trevizo „Benetton“ 65:60 (20:15, 10:19, 16:15, 19:11) ir pagal pergalių skaičių susilygino su „Elan Bernais“ bei įveikta „Benetton“ ekipomis.

Svečiai iš Trevizo 32 minutes turėjo kelių taškų pranašumą, kol Savvas Iliadis taikliu dvitaškiu išvedė savo ekipą į priekį (50:49). Netrukus Terrellas Lyday pataikė baudos metimą ir išlygino rezultatą, tačiau po to sekė atkarpa 0:7 ir 38 žaidimo minutę „Benetton“ deficitas siekė jau 7 taškus (50:57).

Netrukus „Aris“ taikliais baudų metimais savo pranašumą padidino iki 9 taškų (61:52), o „Benetton“ viltis kovoti dėl pergalės galutinai nužudė Michaelo Wilkinsono dėjimas iš viršaus paskutinę žaidimo minutę, kuris sugrąžino saugią persvarą graikams (65:58).

Simonui Serapinui šios rungtynės sėkmingos nebuvo – lietuvis aikštelėje praleido vos 6 minutes, per kurias nė karto nemetė į krepšį. Visgi Serapinas spėjo atkovoti 1 atšokusį kamuolį ir po kartą išprovokuoti varžovo pražangą bei prasižengti pats.

„Aris“: Terrelas Castle'as 22, Alexas Scalesas 17, Savvas Iliadis 10.

„Benetton“: Angelo Gigli 14, Marco Mordente 12, Nikolaos Zisis ir Terrellas Lyday po 10.

Jis šiemet nė karto naudingas nebuvo..
2007-01-19
+1
Per visa sezona nebuvo nei vienu Serapino sekmingai suzaistu rungtyniu.Slove jam,kad paliko zalgiri-vienu juokdariu maziau.