Edgaras Švelginas palieka pagrindinę Alytaus „Dzūkijos“ komandą
Edgaras Švelginas savęs šį sezoną pagrindinėje Alytaus „Dzūkijos“ komandoje neatrado. „Dzūkija“ nusprendė 19 metų 185 cm ūgio žaidėją perkelti į dublerinę Alytaus ekipą, kuri kovoja Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione.

„Dzūkijos“ talentas šeštadienį debiutavo Alytaus „SRC-Dzūkijos“ komandoje, kuri antrajame mače 93:78 nugalėjo Lietuvos kurčiųjų rinktinę.

Švelginas pergalingame susitikime per 29 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Švelginas šį sezoną per devynerias „Dzūkijos“ rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) aikštėje pasirodė dvejose jų.

Mače su Kėdainių „Nevėžiu“ atakų organizatorius aikštėje praleido septynias, susitikime su „Mažeikiais“ – pusantros minutės.

Praėjusį sezoną Švelginas LKL sužaidė 15 mačų, per kuriuos vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 10,1 minutės, pelnydavo po 3,2 taško, atkovodavo po 0,7 kamuolio ir atlikdavo po 0,5 rezultatyvaus perdavimo.

2014-10-27 18:09