Lazaros Papadopoulos pelnė 27 taškus, įskaitant pergalingą baudos metimą paskutinę rungtynių minutę, ir buvo pagrindinis sunkios Maskvos „Dinamo“ pergalės 70:69 (14:19, 22:15, 15:17, 19:18) prieš Le Mano „Sarthe Basket“ kalvis.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 2 minutes „Sarthe Basket“ dar buvo priekyje 7 taškais (69:62), tačiau netrukus Travisas Hansenas taikliu tolimu metimu savo komandos atsilikimą sumažino iki 4 taškų (69:65), o likusias „Dinamo“ atakas užbaigdavo Papadopoulos.

Papadopoulos vien per paskutines 5 žaidimo minutes į „Sarthe Basket“ krepšį įmetė 11 taškų, pataikydamas visus 4 mestus dvitaškius ir pramesdamas vos vieną baudos metimą.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 7,7 sekundės prieš Papadopoulą buvo prasižengta ir jam realizavus vieną budos metimą „Dinamo“ įgijo minimalų pranašumą (70:69).

„Sarthe Basket“ paprašė minutės pertraukėlės, o po jos paskutinės prancūzų atakos smaigalyje atsidūrė Nebojsa Bogavačius. Jo metimą Antonis Fotsis blokavo, o kamuolį atkovoti dar spėjusio Sandro Nicevičiaus metimas tikslo nepasiekė.

„Dinamo“: Lazaros Papadopoulos 27, Dmitrijus Domani ir Eddie Gillas po 12, Antonis Fotsis 10.

„Sarthe Basket“: Sandro Nicevičius 14, Kenny Gregory 13, Ericas Campbellas 11.