Arvydas Šikšnius - rezultatyviausias žaidėjas nugalėtojų gretose
Arvydas Šikšnius - rezultatyviausias žaidėjas nugalėtojų gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Utenos „Juventus“ (6-3) neleidžia atitrūkti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pirmaujančių komandų trejetui ir tvirtai laikosi ketvirtojoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 84:79 (22:19, 20:20, 18:16, 24:24) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (3-5) krepšininkus.

Tris kėlinius „Cido“ arenoje susirinkę žiūrovai galėjo mėgautis atkaklia kova. Nors Arvydo Šikšniaus vedami uteniškiai beveik visad buvo priekyje, šeimininkai kvėpavo jiems į nugaras.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams vis dėlto pavyko atitrūkti ir įgyti dviženklį pranašumą. „Lietkabelio“ žaidėjai rankų nesudėjo – tritaškius pataikę Vytenis Čižauskas ir Evaldas Žabas sugrąžino intrigą.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis sėkmė vis tik lydėjo „Juventus“ ekipą, kuri priversdama varžovus prasiženginėti pergalę užsitikrino taikliais baudų metimais.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Rashaunas Broadusas, Simas Buterlevičius ir Saulius Kulvietis po 11, Vaidas Čepukaitis, Darius Pakamanis ir Valdas Dabkus po 9.

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 18, Žygimantas Janavičius 14, Evaldas Žabas 13, Darius Griškėnas 9, Žygimantas Jonušas 7, Noah Dahlmanas 6 (8 atk. kam.).


Rodyti komentarus
1 2  »
2014-10-28 09:50
Juventus gan rimtai nusitaikę yra į 4 vietą, stabiliausiai ir užtikrinčiausiai rungtyniauja tarp visų tų pretendentų į 4 vietą.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 01:09
SerbentautasKittciokasIš Juventus praleidai Čepukaitį, aukšti žmonės daug kainuoja... Apie 14-15 k./mėn. Praleidai Kulvietį ~10k./mėn), kuris tikrai geresnis už minėtą Stanionį (~7k./mėn), tuo pačiu ir aukštenis, kas irgi kainą pakelia. Barinov'as (~8k/mėn) su Pakamaniu (~8-9k/mėn) gal kiek pigesni, ignoruojant tuos du vietinius vaikinukus. O Buterlevičius, Šikšnius, Broadus, Dabkus jie visi ten ~14k/mėn kainuoja, padaugink tuos atlyginimus iš 10 mėnesių ir gauni virš milijono. Pridėk dar atlyginimai treneriams, jaunimui, personalui - vėdėjui, pranešėjai, spaudos atstovui, direktoriui, valytojams, apsaugai, gydytojui, inventoriui, kelionėms, mokesčiams, prizams rungtynių metu ir kitkam. Beveik pusė milijono biudžeto išeina vien tik tie papildomi dalykai. Dar ir sezono metu tikrai pasistiprins, kaip ir kasmet, taigi išlaidos dar išaugs. Taip ir gaunasi 1,4-1,5mln :) Be to, keliose vietose viešai buvo skelbta, kad biudžetas gerokai virš milijono. Turint omenyje, kad jis pernai buvo virš milijono, o šiemet papildomi ~300 tūkst, taip ir gaunasi toks skaičius.Kulvietis 10; Barinov 8... Pf... To betrūko tokias babkes mokėt..


O kas čia įspūdingo? Kulvietis stiprus vidutiniokas LKL'o lygu, tai 10k/mėn - normalus atlyginimas. Žemesnio lygio žaidėjai 4-8 gauna, ten tokie su ~7 naud. balų vidurkiu ir antros lentelės pusės komandose žaidžiantys. Pernai Pakamanis Šiauliuose ~10k gavo. Kulviečio statistika buvo panaši. Aišku Šiauliai buvo kiek aukščiau lentelėje, tačiau Kulvietis aukštaūgis, kaip jau minėjau, jie brangesni. Pernai jis Juventus lyderis kartu su Hazell'iu buvo.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 01:04
KittciokasIš Juventus praleidai Čepukaitį, aukšti žmonės daug kainuoja... Apie 14-15 k./mėn. Praleidai Kulvietį ~10k./mėn), kuris tikrai geresnis už minėtą Stanionį (~7k./mėn), tuo pačiu ir aukštenis, kas irgi kainą pakelia. Barinov'as (~8k/mėn) su Pakamaniu (~8-9k/mėn) gal kiek pigesni, ignoruojant tuos du vietinius vaikinukus. O Buterlevičius, Šikšnius, Broadus, Dabkus jie visi ten ~14k/mėn kainuoja, padaugink tuos atlyginimus iš 10 mėnesių ir gauni virš milijono. Pridėk dar atlyginimai treneriams, jaunimui, personalui - vėdėjui, pranešėjai, spaudos atstovui, direktoriui, valytojams, apsaugai, gydytojui, inventoriui, kelionėms, mokesčiams, prizams rungtynių metu ir kitkam. Beveik pusė milijono biudžeto išeina vien tik tie papildomi dalykai. Dar ir sezono metu tikrai pasistiprins, kaip ir kasmet, taigi išlaidos dar išaugs. Taip ir gaunasi 1,4-1,5mln :) Be to, keliose vietose viešai buvo skelbta, kad biudžetas gerokai virš milijono. Turint omenyje, kad jis pernai buvo virš milijono, o šiemet papildomi ~300 tūkst, taip ir gaunasi toks skaičius.


Kulvietis 10; Barinov 8... Pf... To betrūko tokias babkes mokėt..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 01:01
pumNa ir skaiciuotojas... O kur prezidentas, nepaskaiciavai?


Būti prezidentu - simbolinis dalykas :) Vargu ar vien už buvimą prezidentu moka. Aišku kaip antras treneris, bei tas žmogus, kuris ieško vyr. trenerio, buria komandą kartu su juo, Urbonas gauna atlyginimą.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 00:56
pum
Na ir skaiciuotojas... O kur prezidentas, nepaskaiciavai?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 00:38
Serbentautas[b]Kittciokas[/bNa, tau "aišku", bet yra visai kitaip :) Šiauliai turi apylygius žaidėjus kaip tos kitos trys komandos - Dzūkija, Juventus, Lietkabelis, tačiau, Šiaulių suolas ilgesnis, Šiauliuose 11 iš 12 žaidėjų yra beveik vienodo - pakankamai aukšto lygio. Tuo tarpu pvz Juventus tokių žaidėjų yra 9 iš 11, Lietkabelyje 10 iš 11. Be to, sakyčiau, kad Šiaulių suolo žaidėjai minimaliai geresni, nei tų kitų trijų klubų. Už tą ilgesnį suolą Šiauliai ir sumoka. Plius dar dalyvaus Europos taurėje - dalyvavimo mokestis, išlaidos kelionėms. Jeigu atvirai, tai prieš sezoną netgi sklandė gandas, kad Šiaulių biudžetas bus 4 milijonai. T.y. daugiau nei dvigubai daugiau, nei Dzūkijos, Juventus ir Lietkabelio dabartiniai biudžetai. Visgi, manau, kad tas gandas buvo netikslus ir tas biudžetas kiek didesnis nei pusantro milijono, galbūt ~1,8mln, tuo tarpu Dzūkijos, Juventus ir Lietkabelio - apie pusantro milijono. Pasvalio ir Prienų - kiek daugiau nei milijonas. Kėdainių ir Mažeikių - ~800 tūkst.Sunkiai tikisi, kad tokie kaip Utena, Panevėžys ar Alytus surinktų 1.5 mln biudžetą. Utenoje tikrai daug kainuoja tokie žaidėjai kaip Dabkus, Šikšnius, Buterlevičius, gal ir Broudus bei Stanionis, bet toliau suolas už kapeikas.Alytuje - Treneris, Dilys, reikėjo Ūzą persiviliot atgal į LT, Lapeta, Gustą perkalbėt nuo trenerio kėdės Estijoje, neaišku kiek legionas vertas iš kurio tik Dixon normalus.. O Panevėžyje - Šalenga, Janavičius, Lydeka, Jonušas.. kas dar?Ką nori pasakyti tai, kad daug geresnes sudėtis komandos surinkdavo ir už mažesnes sumas.


Iš Juventus praleidai Čepukaitį, aukšti žmonės daug kainuoja... Apie 14-15 k./mėn. Praleidai Kulvietį ~10k./mėn), kuris tikrai geresnis už minėtą Stanionį (~7k./mėn), tuo pačiu ir aukštenis, kas irgi kainą pakelia. Barinov'as (~8k/mėn) su Pakamaniu (~8-9k/mėn) gal kiek pigesni, ignoruojant tuos du vietinius vaikinukus. O Buterlevičius, Šikšnius, Broadus, Dabkus jie visi ten ~14k/mėn kainuoja, padaugink tuos atlyginimus iš 10 mėnesių ir gauni virš milijono. Pridėk dar atlyginimai treneriams, jaunimui, personalui - vėdėjui, pranešėjai, spaudos atstovui, direktoriui, valytojams, apsaugai, gydytojui, inventoriui, kelionėms, mokesčiams, prizams rungtynių metu ir kitkam. Beveik pusė milijono biudžeto išeina vien tik tie papildomi dalykai. Dar ir sezono metu tikrai pasistiprins, kaip ir kasmet, taigi išlaidos dar išaugs. Taip ir gaunasi 1,4-1,5mln :) Be to, keliose vietose viešai buvo skelbta, kad biudžetas gerokai virš milijono. Turint omenyje, kad jis pernai buvo virš milijono, o šiemet papildomi ~300 tūkst, taip ir gaunasi toks skaičius.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 23:54
O tokie kaip Mažeikiai net to privalomo ~800 k tikrai neturi. Galvojat LKL labai stipriai tai tikrina? Buvo prieš gerus 5-6 metus komandų LKLe finišavusių 6-7 vietose kurios neturėjo net minimalaus biudžeto, tik pavyko komandą surinkt ir sulipdyt.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 23:51
[b]Kittciokas[/bNa, tau "aišku", bet yra visai kitaip :) Šiauliai turi apylygius žaidėjus kaip tos kitos trys komandos - Dzūkija, Juventus, Lietkabelis, tačiau, Šiaulių suolas ilgesnis, Šiauliuose 11 iš 12 žaidėjų yra beveik vienodo - pakankamai aukšto lygio. Tuo tarpu pvz Juventus tokių žaidėjų yra 9 iš 11, Lietkabelyje 10 iš 11. Be to, sakyčiau, kad Šiaulių suolo žaidėjai minimaliai geresni, nei tų kitų trijų klubų. Už tą ilgesnį suolą Šiauliai ir sumoka. Plius dar dalyvaus Europos taurėje - dalyvavimo mokestis, išlaidos kelionėms. Jeigu atvirai, tai prieš sezoną netgi sklandė gandas, kad Šiaulių biudžetas bus 4 milijonai. T.y. daugiau nei dvigubai daugiau, nei Dzūkijos, Juventus ir Lietkabelio dabartiniai biudžetai. Visgi, manau, kad tas gandas buvo netikslus ir tas biudžetas kiek didesnis nei pusantro milijono, galbūt ~1,8mln, tuo tarpu Dzūkijos, Juventus ir Lietkabelio - apie pusantro milijono. Pasvalio ir Prienų - kiek daugiau nei milijonas. Kėdainių ir Mažeikių - ~800 tūkst.


Sunkiai tikisi, kad tokie kaip Utena, Panevėžys ar Alytus surinktų 1.5 mln biudžetą. Utenoje tikrai daug kainuoja tokie žaidėjai kaip Dabkus, Šikšnius, Buterlevičius, gal ir Broudus bei Stanionis, bet toliau suolas už kapeikas.

Alytuje - Treneris, Dilys, reikėjo Ūzą persiviliot atgal į LT, Lapeta, Gustą perkalbėt nuo trenerio kėdės Estijoje, neaišku kiek legionas vertas iš kurio tik Dixon normalus.. O Panevėžyje - Šalenga, Janavičius, Lydeka, Jonušas.. kas dar?

Ką nori pasakyti tai, kad daug geresnes sudėtis komandos surinkdavo ir už mažesnes sumas.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 23:01
to Kittciokasnu tu ir atsilupes... :D aisku, kad Siauliu biudzetas 35% mazesnis... nera snekos net. Tu pradek gaudytis viena diena


Na, tau "aišku", bet yra visai kitaip :) Šiauliai turi apylygius žaidėjus kaip tos kitos trys komandos - Dzūkija, Juventus, Lietkabelis, tačiau, Šiaulių suolas ilgesnis, Šiauliuose 11 iš 12 žaidėjų yra beveik vienodo - pakankamai aukšto lygio. Tuo tarpu pvz Juventus tokių žaidėjų yra 9 iš 11, Lietkabelyje 10 iš 11. Be to, sakyčiau, kad Šiaulių suolo žaidėjai minimaliai geresni, nei tų kitų trijų klubų. Už tą ilgesnį suolą Šiauliai ir sumoka. Plius dar dalyvaus Europos taurėje - dalyvavimo mokestis, išlaidos kelionėms. Jeigu atvirai, tai prieš sezoną netgi sklandė gandas, kad Šiaulių biudžetas bus 4 milijonai. T.y. daugiau nei dvigubai daugiau, nei Dzūkijos, Juventus ir Lietkabelio dabartiniai biudžetai. Visgi, manau, kad tas gandas buvo netikslus ir tas biudžetas kiek didesnis nei pusantro milijono, galbūt ~1,8mln, tuo tarpu Dzūkijos, Juventus ir Lietkabelio - apie pusantro milijono. Pasvalio ir Prienų - kiek daugiau nei milijonas. Kėdainių ir Mažeikių - ~800 tūkst.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 22:42
to Kittciokas
nu tu ir atsilupes... :D aisku, kad Siauliu biudzetas 35% mazesnis... nera snekos net. Tu pradek gaudytis viena diena
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 22:26
to jooPas Juventus, Dzukija, Lietkabeli biudzetai labai panasus (pagal zaidejus pas Lietkabeli turetu buti didziausias, bet jie zaideju prisipirke į skola, todel po keliu menesiu prasides problemos).Po siu triju pagal dydi seka Pasvalys su Siauliais (bet Siauliai daug sukis ant Eurochallenge, del to ju dalis skiriama zaideju isigyjimui pati maziausia).


Na, Šiaulių biudžetas yra tikrai didesnis tiek už Juventus, tiek Lietkabelį, tiek Dzūkiją, nors į sudėtis pasižiūrėjus, labai didelio skirtumo nėra, tačiau Šiauliai ankščiau ją subūrė, todėl brangiau mokėjo, o kiti klubai susirinko kas liko ir pigiau. Kartais vienas variantas pasiteisina, pvz subūrus ankščiau - geriau susižaidžia, o kartais vėliau subūrus sutaupai komandos biudžeto. Nepaisant Šiaulių, visa kitą išdėstei maždaug gerai - priekyje Žalgiris, LRytas, Neptūnas, tada Šiauliai, Lietkabelis, Juventus, Dzūkija, tada Pasvalys, Prienai, o gale Kėdainiai ir Mažeikiai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 22:19
Man šiemetinis "Juventus" gana smarkiai primena ankstesnius "Prienus", tik ne taip nuo tritaškių priklausomi.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 22:01
xxxgrybai gavo, bilietas su400 statymu i sikna...


ble o as kaip tik dejau uz Juve ir ant tenesi kad P.Kolia laimes 2:0 , bendras 6.2 kof , gaila kad tik 30lt dejau :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:45
to joo
Pas Juventus, Dzukija, Lietkabeli biudzetai labai panasus (pagal zaidejus pas Lietkabeli turetu buti didziausias, bet jie zaideju prisipirke į skola, todel po keliu menesiu prasides problemos).

Po siu triju pagal dydi seka Pasvalys su Siauliais (bet Siauliai daug sukis ant Eurochallenge, del to ju dalis skiriama zaideju isigyjimui pati maziausia).
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:43
nokijus
budzinauskas tai niekam tikes treneris,Juventus turii tik viena centra cepukaiti kurs turejo 4 budas,o lietkabelis vienu momentu tresciiam keliiniy lose be centru,nonsensas,,,gerai kad dar auksktialnio nesiisledo... is salies atode kas sutartos rungtynes ,jokiu pastangu,abejotinis trenerio spendimai..
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:41
Janaviciui kazin geda del saves? izaidejas o is vidutinio nuotolio ar tritaskio meta turbut prasciausiai visoje lygoje. Ir taip metai is metu, zmogus turbut net nenori tobuleti...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:26
joo
koks tau vidutiniokas ?

Utena pagal biudzeta , zaidejus, vietines valdzios parama yra tarp favoritu atmetus 3 komandas kurios ir yra priekyje.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:21
BCD
Na gal ir gerai ,kad išsišoka neabejotinas vidutiniokas , jokiais būdais nepretenduojantis į medalius . Dabar kiekvienos LKL komandos tikslas , garbės reikalas bus įveikti išsišokėlį .
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:16
to Cybas
Nixuja negaila, tiesiog nuleido ant zemes ir sugrazino į realybe.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-27 21:14
Super Juvė :) Pakamanis pagaliau pasirodė.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 23

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas