NBA sezono išvakarėse tinklalapis „BasketNews.lt“ pateikia 12 didžiausių stipriausios pasaulio krepšinio lygos intrigų. Nuo spėjimo, kaip atrodys čempionai, iki spėjimo, kas taps geriausiu metų naujoku: mėginame atsakyti į svarbiausius klausimus, kylančius krepšinio mėgėjui.

1. Ar pagaliau pasens San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai?

Nuotr. USA Today – Scanpix
Panašaus turinio kalbos prasidėjo pradėjus plikti Emanuelio Ginobili pakaušiui maždaug prieš 7 metus. Nuo to laiko neatsitiko du dalykai: krepšininkas taip ir nenupliko, o „Spurs“ išliko subjektyviai intelektualiausią krepšinį lygoje žaidžianti komanda.

Didžiajam „Spurs“ trejetui – Timui Duncanui, Tony Parkeriui ir Ginobili – kartu pavyko iškovoti 4 NBA titulus. Jiems atitinkamai 38, 32 ir 37 metai. Be jokių abejonių tai 3 būsimi NBA Šlovės muziejaus nariai. Kaip ir kasmet, ir vėl kirba tas pats klausimas – ar šiemet pagaliau „Spurs“ krepšininkai nusileis amžiaus dėsniams ir nebeteiks rimtos paraiškos nugalėtojų karūnai?

Į tokį klausimą neigiamai atsako ir NBA klubų vadovai, ir patys „Spurs“ krepšininkai. Apklausa rodo, kad 46 procentai generalinių vadybininkų vis dar mano, kad lygoje triumfuos būtent ši Teksaso komanda, o Ginobili ir Duncanas, turėję galimybę baigti karjeras šią vasarą, vis dar nusprendė, kad yra pakankamai alkani titulo gynimui. Ir apsivilko juodai baltas aprangas galbūt jau paskutiniam šokiui.

Ką sako statistika? „Spurs“ nėra vyriausia lygos komanda – jos vidurkis 28,4 m., lygiai tiek pat, kiek ir Vašingtono „Wizzards“ klubo. Vyriausias šiais metais – Majamio „Heat“ klubas – vid. 28,6 m. „Spurs“ pusėje yra ir faktas, kad naudingiausias 2014 m. NBA finalo krepšininkas yra ne didžiojo trejeto narys, bet vos 23 m. Kawhi Leonardas.

Būkite nuoširdūs: NBA finalo versija su Klivlando „Cavaliers“ ir „Spurs“ klubais tiesiog kaitina kraują. Ir dėl to, kad „pentinų“ pergalė pernai turėjo didžiulės įtakos LeBronui grįžti namo, ir dėl to, kad Davidas Blattas gali tapti naujuoju Greggu Popovichiumi. 

2. Kokį išvysime Derricką Rose'ą? 

Nuotr. USA Today – Scanpix
2014-2015 m. sezono išvakarėse Čikagos ore ir vėl tvyro optimizmas. Kontroversiškas „Planas A: Carmelo Anthony“ neišdegė, na ir nieko tokio. Ar gali legendinis Michaelo Jordano klubas jaudintis dėl negauto vieno, nors ir labai gero žaidėjo, kuomet per vasarą pavyko surinkti universaliausią priekinę liniją visoje NBA, o komandos žaidėjų tarpusavio ryšiai labiau primena ilgai nesimačiusių klasės draugų susitikimą nei formalią, darbo santykiais paremtą grupę individualybių?

Net 93 proc. NBA klubų generalinių vadybininkų mano, kad „Bulls“ strategas Tomas Thibodeau organizuoja geriausią gynybą visoje lygoje. 85 proc. vadovų sutinka, kad Čikagos komanda ir yra geriausiai besiginanti NBA ekipa. 

Dar pagirkime – jaunystės ir patirties santykis klubo sudėtyje tiesiog žavi. Pau Gasolis – Nikola Mirotičius, Jimmy Butleris – Mike'as Dunleavy jaunesnysis. Ar pastebėjote, kokių skirtingų žaidimų stilių yra šios krepšininkų poros? Ko gero, „Bulls“ klube apskritai nerasime žaidėjų vienoje pozicijoje, kurie būtų panašūs savo stiliumi. 

Tačiau kiek begirtume Čikagos klubą ir jo vadovų gerus sprendimus, komandos likimas yra tik vieno žmogaus rankose – Derricko Rose'o. Norint užkariauti NBA viršūnę, „buliams“ reikia sveikos superžvaigždės.

Superžvaigždės, kuri maitintų kamuoliais aukštaūgius, organizuotų uraganiškas greitas atakas, imtųsi iniciatyvos ir pataikytų lemiamus metimus. Trumpai tariant, tokio Rose'o, koks jis buvo 2011 m., kai laimėjo Naudingiausiojo sezono žaidėjo apdovanojimą.

Po dvejų metų agonijos naujam skrydžiui besirengiančiam Rose'ui, o kartu ir „Bulls“ fanams reikia apsišarvuoti kantrybe. Tą mums sufleruoja skaičiai iš pasaulio čempionato – 14/40 dvitaškių, 1/19 tritaškis. Nors Rose'as niekada nebuvo pripažintas snaiperis, o gerėjantis taiklumas ir rezultatyvumas fizinio intensyvumo metu per NBA ikisezonines rungtynes ir vėl nuteikia optimistiškai, vargu ar kada nors iš viso pamatysime senąjį atletiškąjį Rose'ą. Krepšininkui tiesiog privalu praplėsti savo puolimo arsenalą.

Jei tik Rose'o toliau nepersekios traumos, kovotojo charakterio, užsispyrimo ir darbštumo šiam Čikagos sūnui tikrai užteks sugrįžti į NBA krepšininkų elitą. Maksimaliai formai pasiekti – marios laiko – NBA atkrintamosios varžybos prasideda tik balandį.

Kokį išvysime Rose'ą šį sezoną? Sunku prognozuoti. Bet atsakymas neabejotinai turės įtakos tolimesnei krepšininko karjerai, „Bulls“ klubo modeliui ir „Adidas“ vardinių Rose'o sportinių batelių pardavimams.

3. Sūnaus palaidūno grįžimas namo: ar Klivlandas birželį rengs čempionų paradą?

Nuotr. AFP – Scanpix
LeBrono Jameso sprendimo antroji dalis ir vėl buvo įtaigi. Klivlando fanai, pamiršę praeities nuoskaudas, vėl puolė savo herojui į glėbį, o „Heat“ savininkas Mickey Arisonas vis dar skaičiuoja savo klubo rinkos nuvertėjimą šimtais milijonų dolerių. Karalius grįžo namo užbaigti seniai pradėtus darbus, o Klivlando vadovybė pasirūpino naujojo didžiojo trejeto suformavimu: pratęsė sutartį su įžaidėju Kyrie Irvingu ir mainų keliu prisiviliojo aukštaūgį Keviną Love'ą.

Didžiojo trejeto sudarymas yra vienas sėkmingiausių klubų, trokštančių laimėti pirmenybes, sudėties modelių: nuo Russelo, Cousy, Heinsohno (6 titulai) iki Duncano, Parkerio, Ginobili (4 titulai). Jamesui žaisti tarp kelių lygiaverčių partnerių ir sezoną baigti birželio mėnesį nėra jokia naujiena, tačiau Love'ui ir Irvingui, dar neturintiems atkrintamųjų rungtynių patirties, tai gali būti nemažas iššūkis.

Nors NBA analitikai dar įtariai žiūri į sveikintiną „Cavaliers“ vadovų žingsnį komandos vairą patikėti Davidui Blattui, mes, europiečiai, suprantame, kad būtent šio charizmatiškojo trenerio komunikabilumas ir gebėjimas įsiskverbi į sportininko širdį gali padėti „Cavs“ žaidėjams realizuoti visą savo potencialą.

Talento ir patirties kombinacija Klivlande, kaip ir Čikagoje, atrodo čempioniškai. Klausimas vienas – ar užteks vienerių metų „kavalieriams“ tapti tikra komanda ir išmokti laimėti drauge jau šį sezoną?

Štai 4 faktoriai, galintis sukliudyti Klivlandui vasarą rengti čempionišką paradą: 1) nepalanki tikimybė, kad naujai suburtos stiprios komandos nelaimi pirmaisiais metais; 2) galimas netikėtai fantastiškas Rose'o sugrįžimas ir „Bulls“ gynyba; 3) „Spurs“ išlaikys savo alkį, žaidimo lygį ir toliau beprotiškai dalinsis kamuoliu; 4) pagrindinių žaidėjų traumos.

4. Ką žada naujasis Philo Jacksono projektas?

Nuotr. AP – Scanpix
2014 m. pavasaris. Legendinis „Knicks“ klubas, žaidžiantis tviskančio Manhatano legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje, pergalėmis gerbėjų nelepina jau kurį laiką. Legendinis fanas, Holivudo režisierius Spike'as Lee nusivylęs – Naujojo Džersio „Nets“ komandai persikėlus į Brukliną, „Knicks“ netgi nebėra stipriausias klubas mieste.

Tuo metu Vakarų pakrantėje, pavargęs nuo nuolatinių dramų ir keistų Los Angelo „Lakers“ vadovų sprendimų, legendinis Philas Jacksonas sulaukia „Knicks“ valdančios „The Madison Square Garden Company“ atstovo skambučio su pasiūlymu užimti klubo vykdomojo direktoriaus, atsakingo už krepšinio operacijas, pareigas. Phillas priima iššūkį ir susimąsto – pastarąjį kartą „Knicks“ NBA čempionų žiedus laimėjo dar pačiam „Dzen meistrui“ vilkint komandos marškinėlius – 1973 m.

Dabar suskaičiuokime jau nuveiktus darbus: 1) trenerio kostiumu aprengė protingą, diplomatišką, kolektyvą valdyti patirties turintį Dereką Fisherį; 2) įtikino su „Bulls“ ir „Lakers“ flirtuojantį Carmelo Anthony likti ištikimą gimtajam Niujorkui; 3) mainų būdu įsigijo Samuelį Dalembertą, Jose Calderoną ir Shane'ą Larkiną bei sumažino algų kepurę.

Kaip Fisheriui, dar vakar buvusiam profesionaliam krepšininkui, seksis tvarkytis vyriausiojo trenerio pareigose, galime tik spėlioti, bet, kita vertus, „Knicks“ nekelia tikslo jau šiemet laimėti titulą, o Fisheris šanso tapti NBA komandos vedliu nusipelnė.

Kita Jacksono misija – pripratinti legendinio klubo krepšininkus žaisti pagal trikampį puolimą – gali būti sudėtingesnė nei dviračiu pervažiuoti Ameriką skersai išilgai. J. R. Smithas net neslepia, kad nėra pratęs dalintis kamuoliu su komandos draugais. Panašiai turėtų jaustis ir Amare'as Stoudemire'as bei Andrea Bargnani, kurių dar bus pareikalauta ir aktyvesnio darbo ginantis. Gero tono ženklas – Jacksono projektu patikėjęs Anthony sakosi pasiruošęs daryti viską, kad paverstų „Knicks“ klubą laiminčiu, ir netgi numetė svorio.

2014-2015 m. „Knicks“ tikrai nelaimės NBA čempionų žiedų, bet gali pasikloti puikius pagrindus ateičiai: pratintis prie naujo žaidimo stiliaus ir vasarą atsikratyti gremėzdiškų kontraktų, tokių kaip Stoudemire'o (23,5 mln. JAV dolerių per metus).

5. Kiek parako dar turi kritikų nurašomas Kobe Bryantas?

Nuotr. AP – Scanpix
Kobe Bryanto tema yra viena labiausiai eskaluojamų krepšinio žiniasklaidos šį tarpsezonį. Koks jis bus po traumos? Kodėl „Lakers“ klubui nesiseka prisivilioti kitų pajėgių krepšininkų? Ar sporto medijos giganto ESPN reitingas yra teisingas (40-oji vieta)?

Kalbėkime faktais: Kobes žaidimo stilius, jo atsidavimas darbui, noras laimėti, šaltakraujiškumas yra arti geriausio visų laikų krepšininko Michealo Jordano. Nors Bryantui trūksta vieno NBA čempionų žiedo iki MJ (5 prieš 6), Kobe tikrai pralenks Michealą visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše (trūksta 592 taškų iki 3 vietos). Ar įsivaizduojate tokio charakterio krepšininką, tiesiog ateinantį į rungtynes gerai praleisti laiko ir pasiimti atlyginimo čekio?

Bryantas nersis iš kailio, kad „Lakers“ sugrįžtų į atkrintamąsias. Jis padarys viską, kad jo pavardė ir vėl atsirastų šalia Jameso ir Kevino Duranto. Ar tai realu? Tikriausiai, kad ne. Bet senstančio, nors ir pasveikusio Bryanto pasirodymai jau dabar šiek tiek primins 40-mečio Michaelo Jordano žaidimą „Wizards“ klube – komandai negarantuos atkrintamųjų rungtynių, bet varžovų atakuojantiesiems gynėjams rungtynės prieš Kobe bus neeilinė diena.

6. Ar Chandleris Parsonsas pateisins savininko investiciją?

Nuotr. AP – Scanpix
Tarpsezonį truputį pasispardęs dėl Anthony ir nepuoselėjęs iliuzijų įsigyti Jameso, „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas nepagailėjo 14,7 mln. dolerių per metus už 26-erių metų puolėją Chandlerį Parsonsą. Buvęs krepšininko klubas Hjustono „Rockets“, turėjęs galimybę užginčyti susitarimą ir mokėti daugiau, tokiu scenarijumi nepasinaudojo.

Aukštas savo pozicijai (206 cm), greitas, galintis pataikyti iš toliau, kontakto nebijantis ir gerai gynėjus „klijuojantis“ su komandos aukštaūgiais – toks krepšininkas yra Parsonsas. Hjustone jis buvo lyderių pagalbininkas, o Dalase su 14,7 mln. uždarbiu privalės pasiekti žvaigždės statusą.

Klubo perspektyvos šį sezoną atrodo gana neblogos: jeigu komandos veteranų nevargins traumos, o Monta Ellisas toliau tobulės kaip komandinis krepšininkas, „Mavericks“ kolektyvas bus realus kandidatas pasiekti bent jau Vakarų konferencijos pusfinalį.

Bet kokios „Mavs“ nesėkmės atveju bus vėl peržvelgiamas Parsonso kontraktas. Sezono išvakarėse tiek pats krepšininkas, tiek Cubanas kol kas spinduliuoja optimizmu.

7-12 intrigas rasite paspaudę čia.


Rodyti komentarus
1 2  »
2014-10-29 13:11
Aivė
Tai kada gi bus antra dalis?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-29 01:22
Jie manęs neišgelbėjoBoshas valgys Love'ą priešpiečiams. Specialiai pasižiūrėjau jų dvikovas, Boshas gynyboj tikrai geresnsis, iš toliau irgi gali pataikyt, dėl kamuolių kovoja geriau. Beabejo, Kevinas ateity pranoks Boshą, bet bent jau kol kas nematau jam prošvaisčių kovojant 1 vs 1 prieš Dinozaurą.Vien tik dėl Wade'o palaikysiu Heat, kai žais prieš Cavs.


klausyk tu-nevisproti, kiek as tau kartu sakiau kad dingtum,nyktum is sito portalo? tu ka is pirmo karto nesupranti? tave gal reikia pasigauti ir su kojom suspardit kad suprastum? dar parasysi nors viena komentara tai tavo nosis daugiau nebesuous kokaino ar marihuanos
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2014-10-29 00:26
Boshas valgys Love'ą priešpiečiams. Specialiai pasižiūrėjau jų dvikovas, Boshas gynyboj tikrai geresnsis, iš toliau irgi gali pataikyt, dėl kamuolių kovoja geriau. Beabejo, Kevinas ateity pranoks Boshą, bet bent jau kol kas nematau jam prošvaisčių kovojant 1 vs 1 prieš Dinozaurą.

Vien tik dėl Wade'o palaikysiu Heat, kai žais prieš Cavs.
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2014-10-29 00:14
Iškalbingoji statistika:

Irving, NBA Playoffs: 0

Love, NBA Playoffs: 0

Panašu, kad po šio sezono tokių skaičiukų progos parašyti neturėsiu. Ir sorry chebra, bet Cavs'am šiemet apie titulą tik pasvajot. Heat vis dar konkurencinga, Bulls - viena geriausių gynybų NBA, Pacers, nors ir be George'o, bet jų nenurašau, Wizards - Wall/Pierce/Nene. Sakykit ką norit, bet oi plušės šiemet Cavsai...
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 23:26
BenasDaug geresnis puolime?C.Bosh: 24 taškai 10.8 atkovoti kamuoliai 52% taiklumas 16.5 metimai per rungtynes.K.Love: 26 taškai 12.5 atkovoti kamuoliai 45% taiklumas 18.5 metimai per rungtynes.Skirtumas vos 2 taškai, bet Love 2 metimais daugiau išmeta ir taiklumas prastesnis.


Tu cia trolini ar vapse jau susipise pas tave?

ziuri fg% zaidejo kuris po 6 trajakus i rungtynes sveicia :DDd

love'o 59.1 ts% dvidesimtas lygoj, 26.1 ppg ketvirtas, ir kazkaip itartinai assistu nerasai (4.4 vs 2.4)

+lebrono inside game'ui love'as tinka daug labiau, jam nereikes mokintis mest is toli kaip boshui, nes jis ir wolves beleka svaide, o kur dar tie pasai po rebo ant uzbegimo.. ajajaj

ir irvinga tamsta nuvertini, vien del geresnio metimo turetu geriau klijuotis su lebronu, gynyba dar patobulins, o wade'ui ir jo persautiem keliam jau nusimato karjeros saulelydis
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 22:38
Ooovaisa
Teisybes delei reikia pripazinti, kad cempioniska sudetimi Clevelande kaip ir nekvepia. Kaip gerai pastebeta Bulls - universalesnis samburis.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 22:02
denveroidasGerb. Byron. Iš tavo rašymo sprendžiu, kad stajakas tau išmušė pamačius Cavs sudėtį. Vėl tas pats per tą patį: ant popieriaus daug žvaigždžių - būsimi čempionai??? Prisiminkime: 2011 metai, Heat „čempioniškoji era“ ( :D). Reikėjo laiko susižaisti. Nu ten paskui OKC įveikė, logiška. Su Spursais atsitiktinai laimėjo. 2014 metais Spursai padarė tai ką ir reikėjo (4-1). 2014\2015 - Cavs čempionai. Kažkokį trenerį paskyrė vadovauti, ir bailius... Atsiprašau, 3 rimtus all-starus. Kurie negali vienas be kito. Ir aišku, sakysi, kad Spursai big three turi. Na, bet juk jie per tiek laiko ir išlaiko tą patį. kur Klivlende dabar, Boshas, Wade? Dabar pakeitė LeBronas vėl all-starus.Gerb Byron, skaityk tai kaip su sarkazmu. Išsisaugok, mano komentarą, ir kai Cavs laimės titulą (garantuotai), tuomet man galėsi parodyti. Ir beje, Love geresnis už Bosha? Love gynyboje kiauras. O pas p. Byroną visos smegenys kiauros, jeigu taip nusišneka. Atsigauk.


rytfanisyra tiktai viena intriga siame sezone- ar kobe bryantas nuvaziuos prie svendubres sulinio ir ten prisismems vandens kad ji isgydytu nuo ebolo viruso ar visgi nusisaus


BenasNumbah1. Debilas tu. Lyginu Bosh'ą ateinantį į Heat, su K.Love ateinantį į Cavs. Jeigu galvoji, kad Lovo statistika nenukris, tai graudus nevykėlis esi.World cup, žvaigždžių rungtynių MVP jam reiškia kažką.. Nevykėlis visiškas.. Irving'as savanaudis, gan prastai mato aikšte, gynyboje blogas. Puolime labai universalus, bet imkim žaisdamas nevykėlių komandoje jis pagal naudingumą buvo 32 lygoje. Dar neskaitant klaikios gynybos. Jeigu jį laikai geresniu už Wade, avinas tu tikras neraukiantis NBA.


Kur cia nesijuoksi nuo tokiu komentaru :DDDDD ypac pirmas vapsie miriau :DDDDD
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 20:28
Ko čia pykstatės :) pagyvensim pamatysim kas bus :) tikiuosi kad Bulls šiemet pasirodys gerai ir Rose negaus traumų :) O visa kita px :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 19:31
joooo, rimti cia smelio dezes ekspertai susirinke. :D vienam luzeriu komandos lyderis geltonsnapis all star ir USA team narys jau achujiena zvaigzde matai :D kitas dar durnesnis - Allenas jam mat neaisku, ar zais uz Cavs. :D besmegeni, sianakt sezonas prasideda - kur tavo Allenas? gal dar Ilgauska priskaiciuok - buvo gandu, kad isbegs i aisktele grizus Lebronui. :D :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 19:28
Aš tai nesuprantu, ko jūs visi čia rėkaujat, kad Love'o gynyba bloga? Tipo čia ekspertai bent 30 Wolwes'ų rungtynių yra matę?? O tie kas sako, kad Irvingas savanaudis, numatantis aikštės, tai siūlau galvą persišviest.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 18:50
VinCarter15chebryte, jus gi daugumoj normalus ir suprantantys komentuotojai, nesipykim. Nezinau ar Cavs geresni/blogesni uz pernai/simet Heat, bet Cavs labai didelees permainos sukrete ir nemanau kad pirma sezona jie garantuotai laimes bent konf final. Bulls man atrodo paprastesne ir susizaidus koamanda, o Cavs kol susislifuos tai ir puse sezono gali praeiti, gaus po to pusfilnaly kokius Bulls ir viskas bus. Tie patys Wiz labiau sulipe ar Raptors. Nemanau kad Cavs sau ir kelia tiksla laimeti chempa pirmais metais.


Na sneki gan protingai, bet zinai... Fanai nori visko iskart :) O siaip manau ir patys jei ne finala, tai bent iki konf. finalo ar pan tikisi patekt :) O kaip bus, tai aisku nezinia kolkas :) Nors manau siaip ar taip gal nepasieks pergaliu rekordo, bet bus pakankamai aukstai po reguliaraus sezono :) Netgi be Lebron komanda pakankamai pajegi, o Lebron net ne piko metu vede iki finalu, tai manau reguliaru baigs aukstoj vietoj. Tik klauismas kaip bus per playoffus, nes daug kas neturi patirties ten apskritai, nekalbu net apie susizaidima sunkiom akimirkom :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 17:53
chebryte, jus gi daugumoj normalus ir suprantantys komentuotojai, nesipykim. Nezinau ar Cavs geresni/blogesni uz pernai/simet Heat, bet Cavs labai didelees permainos sukrete ir nemanau kad pirma sezona jie garantuotai laimes bent konf final. Bulls man atrodo paprastesne ir susizaidus koamanda, o Cavs kol susislifuos tai ir puse sezono gali praeiti, gaus po to pusfilnaly kokius Bulls ir viskas bus. Tie patys Wiz labiau sulipe ar Raptors. Nemanau kad Cavs sau ir kelia tiksla laimeti chempa pirmais metais.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 17:13
yra tiktai viena intriga siame sezone- ar kobe bryantas nuvaziuos prie svendubres sulinio ir ten prisismems vandens kad ji isgydytu nuo ebolo viruso ar visgi nusisaus
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 17:10
Numbah1. Debilas tu. Lyginu Bosh'ą ateinantį į Heat, su K.Love ateinantį į Cavs. Jeigu galvoji, kad Lovo statistika nenukris, tai graudus nevykėlis esi.

World cup, žvaigždžių rungtynių MVP jam reiškia kažką.. Nevykėlis visiškas.. Irving'as savanaudis, gan prastai mato aikšte, gynyboje blogas. Puolime labai universalus, bet imkim žaisdamas nevykėlių komandoje jis pagal naudingumą buvo 32 lygoje. Dar neskaitant klaikios gynybos. Jeigu jį laikai geresniu už Wade, avinas tu tikras neraukiantis NBA.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 16:38
Ech, Byron, pydare tu.

ByronGaila, kad James'ui pritruko vieno atkovoto kamuoliuko iki trigubo dublio. Bet maladec zmogelis, smagiai visiems skirste kamuolius ir tik ketvirtajame kelinyje emesi labiau iniciatyvos pelnyti taskus. Kagi, kitos poryt rungtynes su Bulls, o dar po to su Hornets, kurie sianakt nutrauke Nuggets 15 is eiles pergaliu serija. Taigi, su jais irgi reikes skaitytis. O jau savaitgaly su Spurs isvykoje. Sunki savaite nusimato, bet turint savo komandoje Karaliu - viskas imanoma! GO HEAT!


Go Heat ! ! !. Visiems giries, kad Heatai žymiai silpnesni, už Cavsus. Kaip suprasti, bandwaggonni biški? Blogiausias argumentas: Love>Bosh. Juokini, Byron !.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 16:37
BenasDaug geresnis puolime?C.Bosh: 24 taškai 10.8 atkovoti kamuoliai 52% taiklumas 16.5 metimai per rungtynes.K.Love: 26 taškai 12.5 atkovoti kamuoliai 45% taiklumas 18.5 metimai per rungtynes.Skirtumas vos 2 taškai, bet Love 2 metimais daugiau išmeta ir taiklumas prastesnis.


KA?!?! Tu turbut juokauji?!?! :DDDDD Kuriu metu statistika paimei? 2009-2010 Toronto Raptors? Atsigauk nuo pigiu narkotinu, Benai, Boshas jau du sezonai kaip 16 tasku vidurkio nepermata, o kadangi tapo "snaiperiu" tai ir kamuoliu vos iki 7 tesukrapsto! Cia ir yra visa tragedija su jumis gincytis - ip*sat minusiuka ir toliau rasot savo fantazijas, vienam matai Boshas 24 tasku vidurki turi, o kitam Wade a.k.a. STIKLINIAI KELIAI, a.k.a. TRAUMA uz Irvinga (World Cup Gold Medalist, All-Star MVP ir seip all-around, healthy, all-star, stabilus zaidejas) geresnis. Nueikit nuo kompo, pajudekit bsq, uzkerpejot visiskai..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 16:31
Gerb. Byron. Iš tavo rašymo sprendžiu, kad stajakas tau išmušė pamačius Cavs sudėtį. Vėl tas pats per tą patį: ant popieriaus daug žvaigždžių - būsimi čempionai??? Prisiminkime: 2011 metai, Heat „čempioniškoji era“ ( :D). Reikėjo laiko susižaisti. Nu ten paskui OKC įveikė, logiška. Su Spursais atsitiktinai laimėjo. 2014 metais Spursai padarė tai ką ir reikėjo (4-1). 2014\2015 - Cavs čempionai. Kažkokį trenerį paskyrė vadovauti, ir bailius... Atsiprašau, 3 rimtus all-starus. Kurie negali vienas be kito. Ir aišku, sakysi, kad Spursai big three turi. Na, bet juk jie per tiek laiko ir išlaiko tą patį. kur Klivlende dabar, Boshas, Wade? Dabar pakeitė LeBronas vėl all-starus.

Gerb Byron, skaityk tai kaip su sarkazmu. Išsisaugok, mano komentarą, ir kai Cavs laimės titulą (garantuotai), tuomet man galėsi parodyti. Ir beje, Love geresnis už Bosha? Love gynyboje kiauras. O pas p. Byroną visos smegenys kiauros, jeigu taip nusišneka. Atsigauk.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 16:01
Daug geresnis puolime?

C.Bosh: 24 taškai 10.8 atkovoti kamuoliai 52% taiklumas 16.5 metimai per rungtynes.

K.Love: 26 taškai 12.5 atkovoti kamuoliai 45% taiklumas 18.5 metimai per rungtynes.

Skirtumas vos 2 taškai, bet Love 2 metimais daugiau išmeta ir taiklumas prastesnis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 16:00
ByronNors ir mes visi dieviname James'a, bet galime uztikrintai, kad Cavs laimes ziedus, Blatt taps geriausiu treneriu jau pirmuos metus, James laimes MVP ir Lietuva tikrai tures eura!


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2014-10-28 15:36
kasioguru>Erwing239nesupratai - fizikos trukumas palyginus su pries pora metu buvusiu Rose, nes taip tikrai nebesiardys ir neskraidys.>byronbet tu grybas konkretus - tipo Wade toks blogas, kad net skandino Heatus? :D iki Wade Irwingui dar daug daug zoles apkakot. Bosh uz Love gal ir blogesnis, bet skirtumas nedidelis. o kur pamirsai Allena? Cavs turi snaiperiu, bet ne tokio kalibro. plius ka reiskia, kad Love su Irwingu neturi playofu patirties, plius komanda naujai suformuota. zodziu - sakyt, kad Cavs stipresni ar bent lygus pernyksciams Heatams reik but visisku oblium. aisku, tai nereiskia, kad Cavs nepateks i finala - subyrejus Pacersam jie vis gi islieka pagrindiniai kandidatai i finala (kartu su Bulls).


Allena specialiai nepaminejau, nes dar is jo nera girdeti ar baigs karjera ar bus Cavs komandoje. Jei bus Cavs komandoje, tai tiesiog vel lygybe... Allen tikrai man patinka kaip zaidejas net ir tokiose metuose 10 pts vidurki turejo. Lyginant Cavs su pernyksciais Heat - vienareiksmiskai Cavs stipresni. Pagalbiniai isvardinti daug geresni, nes pas heat pernai metu galima buvo isskirti tik Andersona gerai atstovinti 15~ minuciu gynyboje, Allena (kuris galbut dar bus pas Cavs) ir viskas. Kas dar tau patinka is pagalbiniu Heat? Gal grybas Lewis? Battier geras budavo, bet paskutini sezona ji retai ir i aikste isleisdavo, del to jis ir baige karjera, kai pamate, kad komandai niekuom nepadeda. Chalmers paskutini sezona grybavo, net James ant jo jau reke. Oden - grybas, teslius. Beasley tik zolyte galintis rukyti.

Zodziu, nezinau kas tau debile per galva su plyta trenke, jei tokius Heat krepsininkus gali laikyti geresniais uz Cavs: Waiters, Marion, Varejao, Thompson, Miller! O Irving + Love vienareiksmiskai geresni uz pernykscius Wade + Bosh. Bosh blogas tuom, kad per skystas su 211 cm ugiu zaisti po lenda. Paziurek koks plonas ir bijantis kieciau kovoti. O Wade tiesiog traumu maisas paskutinius kelis sezonus. Man anksciau kai buvo jaunas jis, buvo labai megstamas zaidejas, bet deja su jokiais dideles problemos. Gali Wade suzaisti labai geru rungtyniu, bet ziurint apskritai i play off jo nauda - tai jis buna problema. Ne karta budavo jo taiklumas 3/12 pataikymas. Gynyboje nestebedavo, kai kelius skaudedavo. Tad esi debilas kad dar lygini tokias komandas.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 34

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas