Naudingiausiais ULEB Eurolygos šios savaitės krepšininkais tapo kroatas Nikola Vujčičius ir amerikietis Jamesas Thomasas. Abu jie surinko po 34 naudingumo balus ir padėjo savo ekipoms švęsti pergales.

Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkas Vujčičius per rungtynes Zagrebo „Cibona“ žaidė 36 minutes ir pelnė 29 taškus (12/17 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus, o jo ekipa laimėjo 91:83.

Bolonijos „Climamio“ amerikietis Thomasas per 34 minutes surinko 16 taškų (7/10 dvitaškių, 2/4 baudų) bei atkovojo net 19 kamuolių. Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei blokavo 2 metimus, o jo ekipa 90:82 nugalėjo Vitorijos „TAU Ceramica“ ir nutraukė jos 10 iš eilės pergalių seriją.

Trečiąja vieta naudingiausiųjų sąraše pasidalijo Kosta Perovičius iš Belgrado „Partizan“ bei Drew Nicholasas iš Stambulo „Efes Pilsen“. Abu jie surinko po 32 naudingumo balus. Perovičius 12-ojo turo rungtynėse pelnė 20 taškų ir išprovokavo 7 pražangas, o Nicholasas surinko 24 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 pražangas.

Penktas liko „TAU Ceramica“ žaidėjas Pablo Prigioni. Jis įmetė 12 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Iš viso ispanas surinko 31 naudingumo balą.