Chastity Reed sostinės komandai pelnė 16 taškų
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai pavyko pratęsti pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Nugalėtojų titulą ginančios vilnietės savo aikštėje Mykolo Romerio universitete 64:59 (18:22, 13:15, 15:10, 18:12) palaužė Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ komandą. Po penkių turų vilnietės savo sąskaitoje turi tris pergales ir du pralaimėjimus.

Du tritaškius ketvirtojo kėlinio pradžioje įmetusios „Aisčių“ krepšininkės, atrodė, vėl perėmė iniciatyvą (48:54), tačiau tada vilnietės pademonstravo geležinę gynybą ir ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą (60:56). Paskutinę minutę komandos apsikeitė klaidomis, o Chasity Reed ir Ieva Šimkutė įtvirtino „Kibirkšties-VIČI“ pergalę (64:59).

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Šimkutė. Vidurio puolėja per 31 minutę pelnė 17 taškų (6/12 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Reed surinko 16 taškų , Vita Gorobets – 12 (6 atk. kam., 4 per. kam.), Ny Hammonds – 10 (5 atk. kam., 5 rez. per.).

„Aisčių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Neringa Skadaitė, kuri pelnė 17 taškų, o Jolanta Marmienė pridėjo 16.