Ernestas Ežerskis pataikė lemiamą tritaškį
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Bagdonas
Kėdainių „Nevėžio“ (0-3) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę BBL čempionate. Jie po paskutinę sekundę pataikyto Ernesto Ežerskio tritaškio 70:71 (26:10, 10:20, 15:15, 19:26) nusileido Raplos „Tyco“ (3-0) krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo keliomis abiejų komandų rezultatyviomis atakomis, tačiau po to „Nevėžis“ šovė į priekį – pelnė 16 taškų be atsako ir po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo (26:10).

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei Vaidotas Volkus pelnė 6 taškus iš eilės, Šarūnas Kulevičius pridėjo tritaškį ir šeimininkai vėl įgijo dviženklį pranašumą (44:32.) Tuomet Volkus užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą ir buvo priverstas nuo suolelio stebėti, kaip komandos draugai kėlinį baigia pirmaudami tik 6 taškais (51:45).

Paskutiniame ketvirtyje Raplos krepšininkai vis mažino skirtumą ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes po ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą (66:65). Paskutinę minutę jie pradėjo atsilikdami (68:70) ir atrodė, jog patirs pirmąjį pralaimėjimą, tačiau paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę Ežerskis pataikė lemiamą tritaškį ir leido savo komandai triumfuoti rungtynėse.

Rungtynių didvyriu tapęs Ernestas Ežerskis „Tyco“ komandai per 32 minutes pelnė 18 taškų (3/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei išprovokavo 5 pražangas.

„Nevėžio“ ekipoje debiutavęs Gediminas Maceina rungtyniavo 30 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (4/13 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 16 (7 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 12, Aurimas Adomaitis 11, Roderickas Camphoras 10 (6 atk. kam.)

„Tyco“: Kristers Zeidaks 19 (9 atk. kam.). Ernestas Ežerskis 18, Janer Soo 13, Rait-Riivo Laane 12.

2014-10-29 00:43