Saulius Kulvietis prie pergalės pridėjo 12 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Utenos „Juventus“ (2-0) ekipa Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse nepasigailėjo svečių iš Estijos. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Utenos sporto rūmuose 88:67 (27:12, 21:19, 24:12, 16:24) sutriuškino iki tol be pralaimėjimų žengusius Raplos TYCO (1-3) krepšininkus.

Estai šeimininkams priešinosi pusę pirmojo kėlinio. Tuomet įvyko rungtynių lūžis  „Juventus“ dešimties minučių atkarpą laimėjo 23:3 ir atitrūko nuo varžovų (32:13).

Trečiajame kėlinyje Utenos ekipa dar labiau padidino apsukas. Daugiausia Valdo Dabkaus sėkmingo žaidimo dėka „Juventus“ pranašumas tapo daugiau nei įtikinamas (72:42).

Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai atsipalaidavo ir iki finalinės rungtynių sirenos leido TYCO klubui sumažinti deficitą iki mažiau gėdingo.

Vienas rezultatyviausių žaidėjų pralaimėtojų gretose buvo Ernestas Ežerskis. Lietuvis į savo buvusios komandos krepšį per 29 minutes įmetė 14 taškų (4/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškių, 6/6 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 atšokusius kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

„Juventus“: Valdas Dabkus 13 (8 atk. kam.), Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis po 12, Rashaunas Broadusas 10, Edgaras Stanionis ir Vaidas Čepukaitis po 8.

TYCO: Janaras Soo ir Kristeris Zeidakas (12 atk. kam.) po 15, Ernestas Ežerskis 14, Ziga Fifoltas 10.