Rimo Kurtinaičio auklėtiniai patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės varžybose
Nuotr. LaPresse-Scanpix
Europos taurės turnyro rungtynėse gana netikėtą pralaimėjimą patyrė Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (2-1) ekipa. Rusai išvykoje 64:66 (22:21, 21:18, 15:14, 6:13) nusileido Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinyje Stambulo komanda visiškai supančiojo varžovus savo gynybos gniaužtuose, o tai leido turkams apginti savo tvirtovę ir įsirašyti į savo sąskaitą sudėtingą pergalę.

„Chimki“: Tyrese'as Rice'as (8 rez. perd.) ir Petteri Koponenas po 14, Marko Popovičius ir Paulas Davisas po 6.

„Bešiktaš“: Johnas Hollandas ir Hiltonas Armstrongas po 13, Ryanas Broekhoffas 10 (9 atk. kam.), JaJuanas Johnsonas 9.

Tuo tarpu Kęstučio Kemzūros auklėtiniams nepavyko išsivežti pergalės iš Belgijos. Nymburko ČEZ (1-2) ekipa 73:82 (14:21, 22:18, 17:29, 20:14) neprilygo Šarlerua „Spirou“ (1-2) klubui.

Visas rungtynes atsilikinėjusi Kemzūros ir Roberto Kuncaičio treniruojama komanda ketvirtajame kėlinyje pamėgino atkurti intrigą ir likus žaisti 39 sekundes atsilikinėjo viso labo 4 taškais, tačiau visus reikalus šiame susitikime išsprendė taiklus Dylano Page'o tritaškis, užtikrinęs belgams pergalę.

CEZ: Darius Washingtonas 17 (9 atk. kam.), Pavelas Houska 12, Derekas Raivio 10, Jiri Welschas 9.

„Spirou“: Dylanas Page'as 22, Ericas Wise 17 (10 atk. kam.), Leighas Enobakhare 11, Williamas Hatcheris 10.