Chrisas Boshas buvo nesustabdomas antrajame kėlinyje
Nuotr. AP-Scanpix
Naują istorijos puslapį be LeBrono Jameso klubo istorijoje verčianti Majamio „Heat“ (1-0) ekipa 2014-2015 m. sezoną pradėjo pergale namuose. Floridos ekipa 107:95 (22:28, 31:24, 19:18, 35:25) palaužė Vašingtono „Wizards“ (0-1) klubą.

Sėkmingai startavę svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo (28:22), tačiau antrajame ketvirtyje įspūdingai rungtyniavęs Chrisas Boshas Majamio ekipai leido įgyti minimalų pranašumą (53:52). Boshas per antrąjį kėlinį pelnė 16 taškų.

Sėkmingiausiu „Heat“ komandai tapo paskutinysis kėlinys. Dwyane'o Wade'o tolimas metimas likus žaisti lygiai minutę sukūrė dviženklę persvarą (104:93). Tas pats Wade'as dar vienu tolimu metimu padėjo ir galutinį tašką šioje Rytų konferencijos akistatoje (107:95).

„Heat“ į pergalę vedė Boshas, Wade'as ir Mario Chalmersą iš starto penketo išstūmęs Norrisas Cole'as.

„Heat“: Chrisas Boshas 26 (15 atk. kam.), Norrisas Cole'as 23 Dwyane'as Wade'as 21, Luolas Dengas 12.

„Wizards“: Marcinas Gortatas ir Drew Goodenas po 18, Paulas Pierce'as 17, Johnas Wallas 16 (11 rez. perd.), Otto Porteris 13.

2014-10-30 15:15
ShL
Turi potencialo ši komanda :) PO pasidraskyt turėtų
-1
2014-10-30 12:31
James Ennis. You don't know who he is? Now you do.

Geras sezono startas, užtikrintai lyderiai sužaidė. O Cole Train'as rodo, kad yra vertas vietos starto penkete.